RIGA REGGAE. Pikniku vasara

svētdiena
2020. gada 19. jūlijs, 18:00
Lūznavas muiža

 Lūznava, Pils iela 8

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Ierasto “Mākslas pikniku” šovasar ierobežojumu dēļ diemžēl nepiedzīvosim, bet Lūznavas muiža ir parūpējusies par iespēju baudīt pikniku visas vasaras garumā – trīs koncerti, speciāli iekārtotas pikniku vietas un skaistais muižas parks, kuriem ļauties, nesteidzīgi baudot kopā būšanu. 

19. jūlijā, dienā, kad bija plānots šī gada mākslu un garšu festivāls "Mākslas pikniks", Lūznavas muižā aicinām uz regeja grupas "Riga Reggae" koncertu. Koncerta biļetes cena 4,00 €, vietu skaits ierobežots.

Visi dalībnieki jau iepriekš pazīstami ar dalību dažādos citos muzikālos projektos - "Oranžās brīvdienas", "Rīta stienis", "Ulga un Inta regšlāgskā grupa", "Ufo grupa", "Fuck Art", "Pcholi" u. c. Dziesmu autori ir Ints Ķergalvis, Uldis Vanags un Horens Stalbe, kā arī grupa izpilda sev tuvas citu autoru kompozīcijas.

Koncerta norisi atbalsta Rēzeknes novada pašvaldība un Latgales kultūras programma (ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Latgales reģiona attīstības aģentūras un A/S "Latvijas Valsts meži" atbalstu) projektā "Starpdisciplinārs mākslu festivāls “Mākslas pikniks” (MP5)".

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
4 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas