Der zināt
Organizators:
Art Management Group, SIA
Pasākuma valoda:
Latviešu

KULAKOVA NAKTS | PĒRKONAM 40

sestdiena
2021. gada 21. augusts, 18:00
Rojas brīvdabas estrāde

 Roja, Jūras iela 10

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 18€

Der zināt

KULAKOVA NAKTS Rojas estrādē pārcelta uz 2021.gada 21.augustu plkst. 18.00. 2021. gadā grupai "Pērkons" 40! Svinēsim kopā! 

2021. gada 21.augustā Rojas estrādē norosināsies tradicionālais festivāls “Kulakova nakts”. Plkst.18.00 festivāla iesildošā daļa ar pūtēju orķestri "Fanfara", grupu "Menuets" un trīs Latvijas tenoriem - Nauri Puntuli, Miervaldi Jenču, Guntaru Ruņgi. Plkst.20 sāksies festivāla galvenais notikums – koncertuzvedums “Īsts filozofs nav pesimists”. Tā 1.daļā RTU vīru kora “Gaudeamus” un grupas “Pērkons” izpildījumā skanēs Jura Kulakova kantāte “Mīlestībā viļņo krūts”. Tieši ar šo skaņdarbu koris “Gaudeamus” svin savu 60 jubileju. Savukārt koncertuzveduma 2.daļā Veidenbauma dzejas muzikālās inspirācijas piedāvās grupa “Dzelzs vilks”, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas rokgrupa “Pirmais kurss” un Rēzeknes teātra “Joriks” aktieri, kā arī trīs jauno grupu konkursa uzvarētāji. Skanēs gan versijas par komponista Jura Kulakova leģendāro ciklu “Septiņarpus dziesmas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem”, gan mūziķu pašu oriģinālsacerējumi, gan dziesmas no Rēzeknes teātra “Joriks” izrādes “Veidenbaums. LIVE”, ko paši izrādes autori dēvē par “dzejas un mūzikas kabarē”. 

Kulakova nakti, kā ierasts, noslēgs grupas “Pērkons” uzlādētais un dinamiskais šovs. Leģendārā grupa uz skatuves kāps pēc plkst.22.00 kopā ar Rojas Mūzikas un mākslas skolas pedagogu instrumentālo ansambli.

Vairāk informācijas: +371 29131458

 

Ieteikt

Biļešu cenas
18 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas