Der zināt
Organizators:
Art Management Group, SIA

Gada īsākā nakts / TV3 Jāņu ieskandināšanas KONCERTS UN BALLE

Biļešu cenas no 12 €

Der zināt

Jāņu sagaidīšanas koncerts “Gada īsākā nakts” Jelgavā

2021.gada 19.jūnijā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava”, norisināsies par labu tradīciju kļuvušais TV3 Jāņu ielīgošanas koncerts “Gada īsākā nakts”.

Koncertu arī šogad vadīs TV dīva Jana Duļevska un radio “Star FM” ētera balss Jānis Romanovskis, kurš atzīst, ka viņam esot prieks būt par daļu no jauniedibinātās tradīcijas gada īsāko nakti sagaidīt Jelgavā: “Aicinu arī jūs sagaidīt saulgriežus skaļi, jautri un lieliskā kompānijā, ko caurvīs aktuālas pašmāju dažādu žanru melodijas!”

Viņam piekrīt arī Jana Duļevska, kura atzīst, ka, viņasprāt, Jāņu un Līgo svētku laikā skanošajām dziesmām ir cita noskaņa, sajūtas un lidojums: “Šajā laikā atļaujos dziedāt mazliet šķībi, taču no sirds un skaļi. Divus gadus to darīju līdz pat rītam, līgojot pie ugunskura, un tas bija tiešām brīnišķīgi!”

“Mēs dzīvojam ļoti interesantā laikā, pārmaiņu laikā, kad mainās attieksme pret senču tradīcijām, svētku svinēšanu, mainās muzikālā gaume un arī paši mūziķi. Tāpēc jo interesantāk ir veidot koncertu, kurā varam apskatīt šā brīža muzikālo žanru dažādību, jo robežu vairs nav ne stiliem, ne mūzikai, un arī svētku svinēšanai. Mēs izvēlamies to, kas mums patīk un to, kurā jūtamies ērti. Ticu, ka šis koncerts parādīs, cik forši var līdzās pastāvēt latviešu tradicionālā mūzika un hiphops. Un kāpēc ne? Jo tad, kad sanākam kopā svinēt Līgosvētkus, mēs esam ļoti dažādi, un katrs vēlas pabaudīt no tā, kas viņam patīk. Manuprāt, tieši tāpēc koncerts “Gada īsākā nakts” būs ļoti interesants eksperiments,” stāsta koncerta radošā komanda.

Šogad koncertā piedalīsies: Jānis Šipkevics un projekts "Nepāriet", “Musiqq”, “Laimas muzikanti”, Chris Noah, ģitārists Mārcis Auziņš, Aija Vītoliņa, Katrīna Dimanta, “Elektrofolk”, apvienība “ZeMe” – koklētāja Laima Jansone un DJ Monsta,  ansis, “Kanisaifa”, Nils Īle un perkusionisti, “Rikši”, “Dārdi”, “Denktie vīri” un “Stiprās sievas”, “Rahu The Fool”, “Klintsons un LOGO”, “Rock’n’berries”, “Oranžās brīvdienas”, “Latgaliešu reps”, “Borowa MC”, “Mākoņstūmēji” un daudzi citi. Koncerta sākums – plkst.20.

Pēc koncerta plkst. 23.00 uz balli līdz rīta gaismai aicinās kantrimūzikas grupa “Sestā jūdze”.

Biļetes tikai uz balli variet iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/81333

Koncerta ieejas biļetē iekļauts arī balles apmeklējums, skatītājiem, kuri vēlas nākt tikai uz balli, iespējams iegādāties atsevišķu balles biļeti par 8.00 eiro.
Vairāk informācijas: +371 29131458

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
18 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas