Der zināt
Organizators:
Worldstars, SIA
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

balets GULBJU EZERS / Maskavas teātris KLASISKAIS BALETS

Biļešu cenas no 10€

Der zināt

Organizators:
Worldstars, SIA

“Cienījamie skatītāji! Mums ir tas gods parādīt Liepājā slavenā Maskavas teātra „Klasiskais balets“ P.Čaikovska leģendāro baletu „Gulbju ezers“, kas visā pasaulē ir iekarojis daudzu desmitu tūkstošu skatītāju sirdis ar tā brīnumaino noskaņu un aizkustinošo stāstu. Maskavas teātra „Klasiskais balets“ mākslinieki katru dienu turpināja mēģinājumus un gaidīja iespēju atbraukt uz Liepāju, lai dalītos dejā un emocijās ar brīnišķīgo Liepājas publiku, un līdz pat pēdējam brīdim visi viesizrāžu dalībnieki cerēja šo izrādi parādīt 5. aprīlī. Epidemioloģiskās situācijas dēļ un saistībā ar valdības lēmumu pagarināt ārkārtas situāciju, esam spiesti izrādi pārcelt uz vēlāku laiku. Priecājamies informēt par jaunu datumu – 2022. gada 30. aprīlis – un ar nepacietību gaidām tikšanos ar Jums! Patiesi ceram, ka pēc tam, kad noskatīsieties šo ilgi gaidīto izrādi un tās priecīgā svētku noskaņa skars Jūsu sirdi, atmiņas par šo dienu pavadīs Jūs visu mūžu! Esam pārliecināti, ka patiesa māksla skar sirdis un prātus un iedvesmo labiem darbiem. Šajā dienā esiet kopā ar mums koncertzālē “Lielais dzintars”, un, kad pēc izrādes pacilātā noskaņojumā atgriezīsieties mājās, Jūs sapratīsiet, ka šo dienu bija vērts gaidīt tik ilgi! Ar cieņu, WORLDSTARS komanda.”

***

Informācija par biļetēm:

Mēs esam priecīgi paziņot, ka visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un biļešu maiņa nav nepieciešama.

Biļetes, kas iegādātas uz 18.05.20. plkst. 16.00 / 03.08.20. plkst. 16.00 / 05.04.21. plkst. 16.00 izrādi būs derīgas 2022.gada 30. aprīlī plkst. 16.00.

Biļetes, kas iegādātas uz 18.05.20. plkst. 20.00 / 03.08.20. plkst. 20.00 / 05.04.21. plkst. 20.00 izrādi būs derīgas 2022.gada 30. aprīlī plkst. 20.00.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz [email protected]

***

Maskavas teātris “Klasiskais balets” Latvijas skatītājiem piedāvās leģendāro P.Čaikovska baletu “Gulbju ezers”.

Baleta "Gulbju ezers" vēsturiskā pirmizrāde notika 1895. gadā Sanktpēterburgā, Marijas teātrī. "Gulbju ezers" ir  izcilākā klasiskā baleta izrāde, ko radījis ģeniālais komponists P.Čaikovskis ar Mariusa Petipā un Ļeva Ivanova horeogrāfiju. Balets "Gulbju ezers"  ir stāsts par mīlestību un laimi, cīņu pret tumšajiem spēkiem, par mīlestību kā cilvēcības augstāko izpausmi. Sižeta pamatā ir iekļauta sena vācu leģenda par daiļo meiteni Odetu, kas tika pārvērsta par balto gulbi. Tikai nesavtīga mīlestība un uzticība var atbrīvot viņu no ļaunas burvestības. Romantiskais jauneklis princis Zigfrīds nokļūst pie burvju ezera, Odetā viņš saskata savu sievietes ideālu, iemīlas viņā un zvēr mūžīgu uzticību. Bet prinča sapņa īstenošanas ceļā parādās Ļaunais ģēnijs...

No seniem laikiem "Gulbja ezera" romantiskie tēli saviļņo kā pieaugušos, tā arī gados jaunus skatītājus, iedvesmo dažādu valstu baletmeistarus un horeogrāfus atgriezties pie klasiskajām vērtībām. Šis pasaulslavenais darbs, kas plaši pazīstams un skatītāju iemīļots, ir kļuvis par baleta mākslas simbolu.

Maskavas teātra “Klasiskais balets – XXI gadsimts”, ko vada Krievijas Nopelniem bagātā skatuves māksliniece Jeļizaveta Ņebesnaja,  repertuārā baleta izrādei “Gulbju ezers” ir īpaša vieta. Teātra galvenais uzdevums – saglabāt klasiskā krievu baleta tradīcijas, ar 21. gs. tehnoloģiju palīdzību padarīt tās saprotamas mūsdienu skatītājam.

Pasākuma ilgums: 2 st 30 min (ar starpbrīdi)
Bezmaksas ieeja bērniem: nav paredzēta
Izrāde piemērota bērniem no 7 gadu vecuma

 

Ieteikt

Biļešu cenas
50 €
  • pieejams
40 €
  • pieejams
35 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas