Der zināt
Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma Ilgums:
90 min, vienā daļā
Pasākuma valoda:
Orģinālvaloda
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

Amsterdam Klezmer Band. Klezmeru - balkānu karstie ritmi

Biļešu cenas no 15 €

Der zināt

Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma Ilgums:
90 min, vienā daļā
Pasākuma valoda:
Orģinālvaloda
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

Pašā vasaras plaukumā pirmo reizi Liepājas koncertzālē dzirdēsim klezmeru - balkānu tempermentīgos ritmus un smeldzīgās melodijas. Uz skatuves - enerģiskā nīderlandiešu grupa  “Amsterdam Klezmer Band”, kas krāšņi turpinās vasaras sezonas koncertus “Lielajā dzintarā”!

Kolorītais ansamblis “Amsterdam Klezmer Band” spēlē tradicionālo jidiša svētku mūziku. “Klezmers” nozīmē gan Austrumeiropas ebreju tautas mūziku, gan tās īpašu atskaņojuma stilu, gan arī pašu šī žanra spēlmani. Ansamblis piešķir klezmeru mūzikai jaunu enerģiju, bagātinot to ar mūsdienu stiliem un tehnikām - programmā saklausāmas kā romu un Balkānu tautu muzikālās tradīcijas, tā arī džeza, “ska” un deju mūzikas noskaņas. Rezultātā klezmeru mūzikas septītnieks uzbur “karstu” ballīti it visur, kur vien uzstājas.   

Divdesmit četru gadu laikā klezmeru mūzikas karstasinīgais septītnieks ir kļuvis par starptautiski atzītu grupu ar pasaulē jautrākās, dzīvelīgākās klezmeru grupas slavu. Izdoti 15 mūzikas albumi un “uzkarsēta” publika visā pasaulē. 

Liepājas koncertzālē ansamblis uzstāsies ar savu jauno mūzikas albumu “Fortuna” Eiropas koncerttūres ietvaros. Par albumu septītnieks saka: “Mēs atklājam aizvien jaunus klezmeru un balkānu mūzikas apvāršņus, vienlaikus uzturot dzīvu ballītes garu!”

Video: 

https://youtu.be/0Sd3U2nDHQ0 (Cocek a la Kopyt)

https://youtu.be/5WYvvOVd75U (Oyoyoy)

Koncerta ilgums: 90 min, vienā daļā

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds. 

2021. gada Vasaras koncertu ietvaros “Lielajā dzintarā” gaidāmi vēl divi īpaši notikumi:

 • Latvian Blues Band 20 gadu jubilejas koncerts - 19. jūnijā plkst. 19.00;
 • Bohēma un džezs Parīzē. Pjērs Bertrāns un Latvijas Radio bigbends - 21. augustā plkst. 19.00.

 

Biļetes:  sākot no 10,00 euro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:

 •         Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
 •         Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
 •         Ģimenes* biļetes 1 vai 2 pieaugušie un 2 bērni (vai vairāk) – 25% 

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:

 •         10-30 personas – 20%
 •         30 un vairāk personas -25%

*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Cienījamie koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētāji!

Lūdzam ievērot SIA “Lielais Dzintars” noteikumus, lai kultūras pasākuma baudīšana būtu patīkama ikvienam apmeklētājam.

Koncertzāle “Lielais dzintars” apmeklētājus gaida jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz koncertzāles pasākumiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam, ievērojot, ka uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam netiek ielaisti. Vecāki (pavadošās personas) ar bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem lūgti iegādāties biļetes zāles izejas durvju tuvumā, lai gadījumā, ja bērnam pasākuma laikā nepieciešams atstāt pasākuma zāli, to varētu izdarīt pēc iespējas nemanāmāk, netraucējot citus pasākuma apmeklētājus.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos nodrošinām vietas parterā. Biļetes iespējams iegādāties elektroniski, izvēloties “IEEJAS BIĻETE” - “ieejas biļete ratiņkrēslam” vai arī jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē. Vairāk informācijas par biļešu rezervāciju variet saņemt koncertzāles informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, e-pastu [email protected] Ierodoties uz pasākumu, lūdzam vērsties Informācijas centrā, kura personāls palīdzēs nokļūt līdz sēdvietā. Ēkā ierīkots panorāmas lifts, lai apmeklētāji ar kustību traucējumiem varētu nokļūt nepieciešamajā ēkas stāvā.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana, sākoties pasākumam, ieeja zālē tiek pārtraukta. 

Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru koncertzālē un pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot SIA “Lielais Dzintars” atļauju.

Pasākuma laikā var tikt veikta arī filmēšana un fotografēšana no SIA “Lielais dzintars”, pasākuma rīkotāja, pasākumu mākslinieku un citu tam pilnvaroto personu puses. Iegādājoties biļeti uz pasākumu un / vai apmeklējot koncertzāli “Lielais dzintars”, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos, visas tiesības uz šādu materiālu un tā izmantošanu pieder SIA “Lielais Dzintars” vai attiecīgi pilnvarotajai trešajai personai, šādu materiālu (izņemot SIA “Lielais Dzintars” pastāvīgajā video novērošanā fiksēto un apsardzes nofilmēto materiālu) SIA “Lielais Dzintars”, pasākuma rīkotājs vai attiecīgi pilnvarotā trešā persona var izmantot pēc saviem ieskatiem visā pasaulē jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, kā arī komerciālos nolūkos, piemēram, DVD izdošanā, bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijām par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
30 €
 • nav pieejams
25 €
 • nav pieejams
22 €
 • mazāk par 10
20 €
 • nav pieejams
18 €
 • nav pieejams
15 €
 • mazāk par 10
12 €
 • nav pieejams
10 €
 • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas