Der zināt
Organizators:
Baltic International concert, SIA

Gruzijas koris BASIANI /Gruzijas valsts folkloras kora ansamblis/

svētdiena
2021. gada 2. maijs, 19:30
Rīgas Doms

 Rīga, Herdera laukums 6

Skatīt kartē Skatīt kartē

Biļešu tirdzniecība apturēta.

Vispasaules slavena gruzīņu kora "Basiani" koncerts Doma baznīcā TIEK PĀRCELTS no 23. marta uz 2020. gada 28. novembri.Iemesls ir - objektīvs un cienījams. Sakarā ar koronavīrusa izplatību mēs nevēlamies riskēt ar skatītāju veselību.Tāpat šo ideju atbalsta gruzīņu koris "Basiani".Nopirktās biļetes jūs varat apmainīt pret identiskām (vietas paliek tās pašas), tikai uz koncertu 21» 28. novembrī, kas norisinasies Doma baznīcas varenajās sienās.Jūs gaida unikāla gruzīņu daudzbalsu, kristāldzidra dzīvā skaņa un lieliska atmosfēra!

Neatkārtojamā gruzīnu dvēseliskā daudzbalsīgā dziesma un varenās Doma Katedrāles atmosfēras apvienojums spējīgs iedvesmot un piepildīt ar garīgo harmoniju.
Par ansambļa uzstāšanos izdevumi The New York Times, The Wall Street Journal, Herald-Tribune, New York Music Daily rakstīja kā par zvaigžņotu, izsmalcinātu un skaistu kolektīvu, bet tā dziesmas nosauca kā “skaņas no debesīm”. Kolektīvs “Basiani” ar saviem koncertiem viesojas ne tikai Gruzijas pilsētās, bet arī citās pasaules valstīs. Mākslinieki kļuvuši par biežiem viesiem Ņujorkas Linkolna centrā. Giorgi Donadzes vadībā “Basiani” izpilda neatkārtojamu koncertprogrammu, kurā iekļauti gruzīnu garīgie dziedājumi, tautas dziesmas, darba, deju un galda dziesmu žanri.


“Basiani” – Gruzijas bagātās polifoniskās vokālās tradīcijas daudzveidība. Šī mūzika atšķiras ar neparastas harmonijas psihodēlisku ritmu, ritmisku intensitāti un izteiktu skaistumu. Notikums nevienaldzīgai publikai, kura vēlas pieskarties pasaulslavena kolektīva mākslai.

 

 

Ieteikt

Biļešu tirdzniecība apturēta.

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas