Džeza leģenda DANIILS KRĀMERS jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA! Koncerts / meistarklase / sarunu šovs

sestdiena
2021. gada 15. maijs, 19:00
Lielā ģilde

 Rīga, Amatu iela 6

Skatīt kartē Skatīt kartē

! Daniila Krāmera jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek 24. septembrī, ir pārcelts uz 2021. gada 15. maiju. Visas iegādātās biļetes būs derīgas arī jaunajā datumā.

15. maijā, plkst. 19.00, Lielajā ģildē (Amatu ielā 6) Ineses Galantes projekta VIVALATVIJA! ietvaros notiks grandiozs un Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera koncerts.

Jauns projekts VIVALATVIJA! ir iecerēts kā īpašu, līdz šim nebijušu pasākumu sērija. Proti, tie vienlaikus būs koncerti, sarunas ar skatītājiem un meistarklases, kuru laikā slaveni mūziķi un izpildītāji atklās savas profesionālās meistarības noslēpumus un atbildēs uz zālē klātesošo klausītāju jautājumiem. Latvijas koncertdzīvē šāds formāts ir unikāls. 

Svētku koncertā, kas ir veltīts Daniila Krāmera 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: pasaulslavenā operas dīva Inese Galante, ģitārists – virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija). Pavadošajā grupā būs izcilie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (basģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti). Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” spilgtākie dalībnieki. 

Organizatori koncerta viesiem ir sagatavojuši īstus svētkus: klausītājus gaida izcils vakars, ko piepildīs mūzikas enerģija, sākot no džeza līdz pat rokenrolam.

Daniils Krāmers – izcils pianists, unikāla figūra modernajā džezā. Ja afišā lasāms viņa vārds, tad daudziem tas ir labākais ieteikums apmeklēt koncertu, mākslinieka uzstāšanās vienmēr ir izpārdotas. Maestro ir ne tikai talantīgs, ļoti profesionāls pianists, kas izcili izjūt dažādus stilus, bet arī pieredzējis aranžētājs, spilgts komponists, talantīgs pedagogs, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais darbinieks. Maestro ir populārs visā pasaulē pateicoties ne tikai harismātiskai izpildījuma manierei, bet arī džeza apmācības autormetodikām. Daniila Krāmera ieguldījums džeza attīstībā ir ļoti būtisks, viņa idejas veiksmīgi tiek izmantotas daudzās pasaules valstīs.

Romāns Mirošņičenko — ģitārists–virtuozs, kas spēlē jazz fusion stilā, komponists, mūzikas producents, četrkārtējs ASV prēmijas The Independent Music Awards laureāts un četrkārtējs nominants. ASV konkursa 18th Annual USA Songwriting Competition laureāts. Uzstājies un strādājis studijā kopā ar pasaulē populāriem mūziķiem Stīvu Vaju, Al Di Meola, Larry Coryell, Heather Headley, Dživanu Gasparjanu, Dženiferu Batenu, Marco Mendoza, Paul Wertico, João Donato un daudziem citiem.

Inese Galante — pasaulslavena Latvijas operdziedātāja, samtaina un izjusta tembra īpašniece ar maigām gradācijām no izsmalcināta pianissimo līdz dziļam un  dramatiskam soprānam. Operdīvas repertuārā ir gandrīz 40 vadošās operu partijas, apjomīgas vokāli-simfoniskās formas. Dziedātāja uzstājas uz lielākajām un pasaulē prestižākajām skatuvēm.

Pasākuma Facebook lapa: https://www.facebook.com/events/1279638288902042/

Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, t/c Spice, zvērināta advokāta Viktora Tihonova birojs, tipogrāfija "Eveko", A/S "Antalis", SIA "East-West Transit".

 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
55 €
  • pieejams
50 €
  • pieejams
45 €
  • pieejams
40 €
  • pieejams
35 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
25 €
  • pieejams
20 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas