PAR NORMĀLU ČALI - priekpilna drāmiņa

otrdiena
2020. gada 15. septembris, 19:00
Baložu Kultūras nams

 Baloži, Skolas iela 4

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Par normālu čali.

Priekpilnā drāmiņa

Izrāde iepazīstina ar  par diviem čomiem jeb bērnības  draugiem, kuri, sasniedzot 35 gadus vecumu, nolēmuši nevis iegādāties jaunu motociklu vai izmēģināt kādu līdz šim vēl mazpazīstamu apreibinošu vielu, bet gan izškīrušies par pavisam nopietnu dzīves lēmumu – TIKT PIE BĒRNA. 

Izrāde tapusi  pēc tās autora personiskās pieredzes.   

Abus draugus atveido seriālos radzētie aktieri  -  Kristians Kareļins un Madars Zvagulis. Teksts un režija – Klāvs Knuts Sukurs.
“Tā ir, manuprāt, veču ludziņa. Par normālu čali, nu.. Un patiesībā tā arī ir. Es nezinu, vai sievietes to zina, bet daudzas sarunas, kādas ir šajā Klāva ludziņā, tādas sarunas arī garāžās notiek,” atklāj aktieris Kristians Kareļins.
Savukārt pats režisors un izrādes autors stāsta: “Man pašam vēl pirms sešiem gadiem nebija neviena bērna un bija drausmīga vīzija, kā būs, kad man būs bērni. Un tad es mēģināju patīt atpakaļ to laiku, jo tagad es esmu tajā realitātē un saprotu, ka tā vīzija par to, kā būs ar bērniem, bišķiņ no realitātes atšķiras. Tāpēc man arī gribējās uztaisīt, kā diviem pašapmierinātiem puišiem liktos, kā ir ar bērniem.”
Pirmizrādi izrāde piedzīvoja 2018.gada 4. decembrī Eduarda Smiļģa teātra muzejā un saņēma lieliskas skatītāju atsauksmes.
“Man liekas, ļoti trāpīga izrāde, ļoti asprātīga. Pārdomas? Man liekas, ka ļoti precīzi parāda vispār mūsu vecuma vīriešu dzīvi,” savās sajūtās par izrādi dalās pirmizrādes skatītājs Miks Užāns.
“Tas bija dabiski un nesamāksloti, un cepuri nost, īpaši aktieriem, par to, kā viņi to mācēja pasniegt, jo aplausu te bija daudz vairāk nekā vienā otrā liela teātra izrādes noslēgumā,” saka skatītājs Gundars Daudze.
Pēc izrādes noskatīšanās rodas vairākas vērtīgas atziņas. Ir vērts redzēt.

 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams
8 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas