ALLUR Romu dziesmu un deju izrāde (Minskas estrādes teātris)

ceturtdiena
2022. gada 30. jūnijs, 19:30
Dzintaru Koncertzāle Lielā zāle

 Jūrmala, Turaidas iela 1

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 10€

Der zināt

Romu dziesmu un deju izrāde "ALLUR" (Minskas estrādes teātris) –
kolektīvu izveidoja Ludmila Radionova vairāk kā pirms 17 gadiem. ‘’ALLUR” piedalījies dažādos koncertos un festivālos, tai skaitā arī slavenajā starptautiskajā mākslas festivālā "Slavjanskij bazar” Vitebskā. Kolektīvam ir paveicies – tas uzstājies kopā ar tādām pasaules atpazīstamām šovbiznesa zvaigznēm, kā Cabaret Chicago, Moulin rouge, Riverdance, Flamenco. ‘’Allur’’ ir bijuši viesizrādēs Tenerifē trīs reizes, kā arī snieguši koncertus Maskavā, Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā, Kaļiņingradā, Čerņigovā un daudzās citās pilsētās. Viņi ir piedalījušies Baltkrievijas mākslinieku koncertā, kas veltīts Izraēlas 60 gadu jubilejai Telavivā. Katru gadu tiek rīkoti lieliski solo koncerti, kas notiek Sporta pilī vai Republikas pilī Minskā. Miras pilī, muzikālo vakaru ietvaros, kurus tradicionāli rīko televīzijas kanāls ONT, “ALLUR” aizvadīja 2 stundu ilgu koncertu.
Šodien kolektīva radošais sniegums ir ļoti plašs, tas spēj ieinteresēt un aizkustināt ne tikai tos, kam tuva romu dziesma, bet arī dažādu stilu un virzienu dziesmu, mūzikas un deju piekritējus. Kolektīvam ir vairākas radošas "Pasaules dziesmu un tautas deju" programmas, kā arī savu skaņdarbu autorprogramma.
Kolektīvs, koncertzālē "Dzintari", 2020. gada 17. jūnijā, plkst. 19.30 iepazīstinās ar vienu no populārākajām programmām - Romu dziesmu un deju izrādi. Šajā koncertā skatītājus priecēs krāsaini tērpi, dinamiska izrāde, spilgti vizuālie efekti un vairāk nekā 20 mākslinieki uz vienas skatuves. Visi priekšnesumi tiek izpildīti oriģinālajā Sergeja Rodionova aranžējumā, tos papildina vienreizēji horeogrāfiskie iestudējumi ar teatralizācijas un interaktivitātes elementiem.
Jūs gūsiet patiesu prieku no jaunrades talantīgo mākslinieku izrādes "ALLUR" un būsiet patiesi gandarīti!

 

Ieteikt

Biļešu cenas
40 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas