Der zināt
Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma ilgums:
90 min vienā daļā
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

Youn Sun Nah. Korejiete ar brīnumaino balsi

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Cienījamie apmeklētāji!

Ņemot vērā uz pasākumu jau iepriekš iegādāto biļešu skaitu, pasākuma organizators koncerta apmeklējumu var nodrošināt tikai personām, kuras pārslimojušas covid-19 infekciju vai noslēgušas vakcinācijas kursu.

 
Apmeklētājiem pie ieejas jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs covid-19 sertifikāts, pasākuma ieejas biļete un personu apliecinošs dokuments. Sejas aizsargmaskas nav jālieto. Minētās prasības attiecas arī uz bērniem un jauniešiem.

Ceram, ka jau drīzumā varēsim satikt ikvienu no Jums!

_____________________

Koncerts pārcelts no 2020. gada 30. maija uz 2021. gada 7. augustu. Iepriekš iegādātās biļetes derīgas pārceltā koncerta apmeklējumam. Informējam, ka mūziķu pieejamības dēļ mainīts mākslinieku sastāvs un koncerta programma.

 

“Brīnums”, “valdzinājums” “pasaules klases dziedātāja” - šie ir tikai daži no cildinošajiem apzīmējumiem, ko korejiešu vokālistei Youn Sun Nah velta starptautiskā prese. Savas teju 30 gadu ilgās starptautiskās karjeras laikā viņa ir kļuvusi par vienu no spožākajām mūsdienu džeza dziedātājām pasaulē. Ar savu universālo, bet individuālo stilu, kurā džezs veiksmīgi apvienojas ar popmūziku un elektroniku, mūziķe tradicionālajam vokālajam džezam piešķīrusi jaunas krāsas un sasniegusi līdz šim nedzirdētus muzikālos apvāršņus. “Visā mūzikas vēsturē ir tikai nedaudz dziedātāju, kuriem ir talants apvērst mūzikas žanru kājām gaisā: Nina Simone, Nora Džonsa, Eimija Vainhausa - un tikpat talantīga un apbrīnojama ir korejiešu dziedātāja Youn Sun Nah,” dziedātāju raksturo mūzikas kritiķi.

Dziedātājas kristāldzidrā, maigā balss, franču šansona izsmalcinātība un nepārspējamās vokālās variācijas ļauj džezam raksturīgās minimālās formas pārvērst spēcīgās emocijās, tīrā elegancē un maģijā. Vācu medijs ZDF Heute Magazine par Youn Sun Nah teicis: "Šī sieviete ir vokāls brīnums, absolūti satriecoša", savukārt franču laikraksts “Le Figaro” atzinis, ka dziedātājai piemīt "viena no skaistākajām mūsdienu džeza balsīm". 

Dziedātājas jutekliskā balss un īpašā personība iekarojusi cilvēku sirdis visā pasaulē. Youn Sun Nah aizvadījusi vairāk nekā 500 koncertus visos pasaules kontinentos, no kuriem lielākā daļa bijuši pilnībā izpārdoti. 2014. gadā viņa dziedāja arī ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Sočos. 

Liepājā Youn Sun Nah uzstāsies kopā ar savu ilggadējo skatuves partneri, leģendāro zviedru ģitāras virtuozu Ulfu Vakeniusu (Ulf Wakenius), kurš pazīstams arī kā kanādiešu džeza pianista Oskara Pētersona (Oscar Peterson) pēdējais ģitārists. Pētersons Ulfu raksturojis kā vienu no labākajiem mūsdienu ģitāristiem visā pasaulē. Viņš ir mūziķis, kurš spēj radīt kā intīmas noskaņas, tā arī likt savai  ģitārai skanēt kā orķestrim. Youn Sun Nah un Ulfa Vakeniusa tandēmu kritiķi dēvē par īstu māksliniecisko dārgakmeni, kurš uz skatuves sasniedz teju telepātisku saskaņu (Libération). “Lielajā dzintarā” viņi uzstāsies ar labākajiem skaņdarbiem no abu ilggadējās sadarbības un kopā izdotajiem mūzikas albumiem (Voyage, Same Girl, Lento), kā arī skaņdarbiem no dziedātājas jaunākā albuma Immersion

Koncerts “Lielajā dzintarā” būs mākslinieces vienīgā uzstāšanās Ziemeļeiropā. 2019. gada laikā pasaules koncerttūres ietvaros dziedātāja ar vairāk nekā 70 koncertiem uzstājusies Korejā, Spānijā, Francijā, Vācijā, Turcijā, Šveicē, Amerikas Savienotajās Valstīs, Čehijā, Nīderlandē, Kanādā, Beļģijā un Polijā. Latvijā Youn Sun Nah iepriekš viesojusies 2012. gadā festivāla Rīgas Ritmi ziemas koncertu sērijas ietvaros.

Piedalās:

Youn Sun Nah - vokāls

Ulfs Vakeniuss (Ulf Wakenius)  - ģitāra 

Video:

https://youtu.be/otXL6jyfODM (Youn Sun Nah & Ulf Wakenius - Frevo)

Koncerta ilgums: aptuveni 80 minūtes, vienā daļā

Biļetes: sākot no 15,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta. 

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:

 • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
 • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
 • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25% (pieejama tikai kasēs)

NB. Apmeklējot koncertu,  apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:

 • 10-30 personas – 20%
 • 30 un vairāk personas -25%

 

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

 

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
40 €
 • nav pieejams
35 €
 • pieejams
30 €
 • pieejams
25 €
 • pieejams
20 €
 • pieejams
18 €
 • mazāk par 10
15 €
 • nav pieejams
10 €
 • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas