MAUGLIS - rokopera

piektdiena
2021. gada 15. oktobris, 19:00
Ādažu Kultūras Centrs

 Ādaži, Gaujas iela 33a

Skatīt kartē Skatīt kartē

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka U.Bērziņa un komponista M.Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2021. gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas (Latvija), Alekseja Anisenas (Baltkrievija)  un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Ieva Sutugova, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Adams Vaicis, Jānis Kirmuška, Juris Vizbulis, Rihards Zelezņevs, Māris Skrodis, Jānis Skanis, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī TDA "Dzintariņš" dejotāji. 

"Jauna ēra", "Brīnišķīgais medījums" - tie ir tikai daži no lieliskajiem skaņdarbiem, kas skanēs šajā izrādē!

Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

 

Uzmanību!

Pasākums notiks t.s. drošo pasākumu formātā atbilstoši spēkā esošajiem MK noteikumiem(ieeja uzrādot Covid-19  vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātus, t.sk. bērniem). Skatītājiem, kuri iegādājās biļetes uz iepriekš izsludinātajām un 2020. gadā plānotajām izrādēm, nav jāveic nekādas papildus darbības - iegādātās biļetes (saglabājot tās pašas sēdvietas) būs derīgas 2021. gada izrādēs. Par izrādēm, kuru norise ir atcelta, internetā iegādāto biļešu nauda tiek automātiski reversēta, bet kasēs iegādātās biļetes jānodot jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas