Der zināt
Organizators:
Kalnmuižas viesnīca SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Piezīmes:
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu publicitātes vajadzībām.

Muižas salonmūzikas vakaru cikls “Satikšanās…” ar NAURI PUNTULI programmā Brigadieris

sestdiena
2020. gada 1. februāris, 19:00
Piena muiža Berghof

 Sieksāte, Rudbāržu pag., Skrundas novads

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
Kalnmuižas viesnīca SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Piezīmes:
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu publicitātes vajadzībām.

Koncertcikla “Satikšanās…” ceturtais koncerts nes nu jau mazliet aizmirstu vārdu – “Brigadieris”. Tas ir gan dziesmas nosaukums, gan muzikāla satikšanās ar Raimondu Paulu viņa jaunības dienu mūzikā. Sešdesmito gadu dziesmas no latviešu estrādes vēstures putekļiem klātā plaukta dienas gaismā ceļ Latvijas Nacionālās operas un baleta solists Nauris Puntulis.

Maestro Raimonda Paula agrīnajā mūzikā līdztekus tā laika estrādes mūzikas standartiem nozīmīgu lomu ieņem džezs un pāri visam strāvo vienkārša un tieša, nesamākslota sirsnība. Tas ir ar skanīgām un – šī vārda vislabākajā nozīmē – sentimentālām melodijām pilns laiks.

To klausoties, šķiet, mūzika ir kā aizķērusies “Piena muižās” sienās no vairākas desmitgades senas vēstures. Daudzi no programmas skaņdarbiem savulaik bija būtiska mūsu vecāku un vecvecāku ikdienas daļa, tajā var iepazīt un izbaudīt iepriekšējo paaudžu pārdzīvoto un piedzīvoto.

Projekta producents Jānis Kļaviņš saka: “Šo programmu lolojām vairāku gadu garumā. Man šķiet, ka Maestro agrīnās daiļrades posms ir pārāk maz iepazīts, vai pat nepelnīti aizmirsts. Mēs neesam vairījušies no dziesmām ar laikmetam raksturīgiem sociāliem tekstiem, un muzikālās vērtības pasvītro jaunās paaudzes džeza pianiste Marika Šaripo, pieredzējušais mūziķis Raimonds Macats (mutes ermoņikas, kontrabass) un, protams, solists – Nauris Puntulis.

Programma “Brigadieris” – tas ir ielūgums piedalīties sirsnīgā nesenās pagātnes mūzikas stāstā.

Koncerta sākums 4. aprīlī plkst. 19, ierašanās no plkst. 17.30. Pirms koncerta viesi laipni aicināti uz vīna glāzi, nelielām uzkodām un saviesīgām sarunām.

Koncerts norisināsies vienā daļā bez pārtraukuma, taču pēc koncerta iespēja uzkavēties ilgāk, nesteidzīgi baudot dzērienus vai uzkodas no muižas bāra dzīvās mūzikas pavadījumā.

Iepriekš piesakot, iespējams rezervēt arī galdiņu vakariņām Piena muižas “Rožu krodziņā” un nakšņošanas iespējas kādā no muižas mājīgajiem numuriņiem.

“Satikšanās…” – tas ir nosaukums Piena muižas aizsāktajam koncertu ciklam, kas reizi mēnesī muižas Godu zālē aicinās satikties īstus mūzikas baudītājus un gardēžus, lai pavērtu iespēju izbaudīt mūziku pavisam tuvu, pavisam privāti, pavisam tieši. Nevis plašās koncertzālēs, nevis simtiem cilvēku plašā auditorijā, bet tepat – sev tuvu un sajūtami. Tieši tāpēc saucam to par satikšanos – satikšanās mūzikā, satikšanās ar mākslinieku, satikšanās pašam ar sevi un savām domām. Kā patīkama satikšanās ar senu un ilgi neredzētu draugu – saruna, kas piepilda un uzlādē, kas dod gaismu un ticību, tā noņem maskas un ļauj būt šeit un tagad. Būt patiesiem. Tādi ir Muižas salonmūzikas vakari “Satikšanās…”.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
70 €
  • mazāk par 10
57 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas