TRĪS OSOKINI UN DRAUGI OPERĀ

pirmdiena
2020. gada 6. aprīlis, 19:00
Opera Lielā zāle

 Rīga, Aspazijas bulvāris 3

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Koncerts notiks opernama Lielajā zālē ar nolaistu dzelzs priekškaru, radot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai. Lūdzam ņemt vērā, ka vietas balkonu sānos un tālākajās rindās ir ar ierobežotu redzamību!

Īpašs vakars klaviermūzikas mīļotājiem – vienā koncertā kopā spēlēs visi trīs izcilie pianisti: tēvs, profesors Sergejs Osokins, un dēli, daudzu starptautisku konkursu laureāti un spilgti mūzikas interpreti Andrejs un Georgijs Osokini.

Trīs Osokini ir pianisma mākslas zīmols. Sergejs Osokins un viņa dēli pasaules mūzikas arēnā ienākuši ar savu unikālo klavieru skanējumu. Viņus vieno dziļa, radoša un virtuoza muzikālo kompozīciju atklāsme. Katrs pieskāriens klavieru taustiņiem ir pārdomāts, izjusts un pārvērsts netveramās skaņu vibrācijās, kas aizskar klausītājus un atklāj mūzikas niansēto skanējumu. Visi trīs Osokinu dinastijas mūziķi ir saņēmuši Latvijas valsts augstāko apbalvojumu mūzikā – Lielo Mūzikas balvu. Osokini snieguši koncertus Dzintaru koncertzālē, Latvijas Nacionālajā operā un citās lielākajās Latvijas koncertzālēs. Trīs Osokinu koncertieraksts ticis translēts Vācijas interneta televīzijā «Klassik.TV». 2018. gadā tika izdots pirmais Trīs Osokinu studijas albums Trīs Osokini latviešu klaviermūzikā, kas veltīts Latvijas valsts simtgadei.

Osokini ir izcila vēriena virtuozi, klavierspēles pētnieki un dziļi mākslinieki, kuru radītās koncertprogrammas vienmēr ir svētki klaviermūzikas mīļotājiem. Šis koncerts būs īpašs notikums, jo Trīs Osokini savā programmā pirmo reizi tiksies ar draugiem mūzikā. Tie būs – pasaules slavu ieguvušās māsas Kristīne un Margarita Balanas, Jevgēnijs Čepoveckis,  Dorotja Štondi, Konstantīns Paturskis un Pēteris Trasuns .

Programma ir veidota ļoti dinamiski, atklājot katra mākslinieka neatkārtojamo rokrakstu. Skanēs ugunīgā un krāsainā franču komponistu Žorža Bizē un Morisa Ravēla mūzika, monumentālie Modesta Musorgska opusi, kūsājošās jaunības enerģijas caurstrāvotais Rahmaņinova klavieru Trio, kā arī viens no vispazīstamākajiem Šostakoviča kamermūzikas skaņdarbiem.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
70 €
  • pieejams
55 €
  • pieejams
45 €
  • pieejams
40 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas