VEF JAZZ CLUB | STARPTAUTISKĀS DŽEZA DIENAS IESKAŅAS KONCERTS | Rafael Wressnig & Latvian Groove (Austrija / Latvija)

pirmdiena
2020. gada 2. novembris, 19:00
VEF Kultūras pils

 Rīga, Ropažu iela 2

Skatīt kartē Skatīt kartē

Starptautiskā blues/soul/funk supergrupa Raphael Wressnig & Latvian Groove prasīgās blūza publikas priekšā veiksmīgi debitēja 2012. gada Blūza svētkos Siguldā. Visi bija ļoti apmierināti ar sniegumu, un tika nolemts laiku pa laikam turpināt iesākto sadarbību. Grupas dalībnieki ir pieredzējuši solisti un profesionāli sesiju mūziķi. Tieši šis apstāklis viņiem ļāva ātri atrast kopīgu valodu un attīstīt programmu, kurā visi ir līdzvērtīgi un cits citu papildinoši skatuves partneri, ko apliecināja arī koncerti Lietuvā un Igaunijā. 2017. gadā grupa uzstājās izpārdotā koncertā Liepājas koncertzālē Lielais dzintars.

 Rafaels Resnigs (Raphael Wressnig) dzimis 1979. gadā Grācā, Austrijā. Dažādos sastāvos izdevis 19 solo albumus un piedalījies vairāk nekā 40 albumu ierakstos. Prestižais DownBeat žurnāls viņu ir pieckārt(!) nominējis "gada labākā ērģelnieka" kategorijā (2013, 2015-2018). Uzstājies neskaitāmos prestižos klubos un festivālos visā pasaulē, piemēram, New Morning Parīzē, Buddy Guy's Legends Čikāgā, A-Trane Berlīnē, Birdland Vīnē, Puistoblues Somijā, Passions Festival Cognac Francijā, Veneto Jazz Festival Itālijā, Dubajas Džeza festivālā un citos.

 Artis Orubs savu meistarību ir pierādījis visdažādākajos mūzikas stilos gan kā izpildītājs, gan kā komponists un producents. Artis spēlē arī Latvijas Radio bigbendā. Muzikāli daudzkrāsainais saksofonists Kristaps Lubovs, kurš lieliski pārvalda ne vien džezu un fanku un citus ritmiskās mūzikas atzarus, pēdējā laikā visbiežāk dzirdams gan savos projektos, gan sadarbojoties ar grupām Very Cool People un Pieneņu Vīns. Savukārt Jānis Kalniņš savā spēlē ir viens no dvēseliskākajiem un emocionālākajiem ģitāristiem. Viņš ir spēlējis kopā ar Pitu Andersonu, Denisu Paškeviču, bijis grupu Latvian Blues band, Alaska Dreamers sastāvā, bet šobrīd Kalniņš ir dziedātājas Kristīnes Prauliņas kvarteta dalībnieks un ir viens no pieprasītākajiem sesiju ģitāristiem Latvijā.

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=2ELn9PcE_-o

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • nav pieejams
5 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas