Der zināt
Organizators:
Ogres novada kultūras centrs, PA

AR SAPNI PAR SKATUVI

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskola ir viena no nozīmīgākajām topošo mūziķu sagatavošanā. Skolas absolventu saraksts ir bezgala garš, un tajā ir ne viens vien spožu pasaules slavu ieguvis mākslinieks. Tenors Aleksandrs Antoņenko, soprāns Marina Rebeka, Marlēna Keine, Anta Jankovska... Diriģenti, komponisti, izpildītājmākslinieki – tik daudzi ir beiguši šo skolu, un visi viņi joprojām ar mīlestību un pateicību atceras savus pasniedzējus. Katru gadu šim sarakstam pievienojas arvien jauni absolventi, kuri dodas tālāk uz mūsu pašu vai Eiropas slavenākajām mūzikas akadēmijām, lai gūtu pēdējo sava talanta slīpējumu, pirms tas iemirdzas visā krāšņumā.

Jau tagad dažādu starptautisku konkursu uzvarētāji, pilni enerģijas un apņēmības – tādi viņi ir tagad, savā pēdējā mācību gadā, pirms došanās plašajā pasaulē.

2019. gada rudenī Ogres Teātra telpa, sadarbojoties ar Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolu, aizsāk jaunu koncertu – tikšanās ciklu – “Ar sapni par skatuvi. Jaunie talanti mūzikā”, aicinot iepazīties ar jaunajiem Mediņa mūzikas vidusskolas talantiem.

Pirmā tikšanās – 2019. gada 22. novembrī plkst. 19:00 Ogres Teātra telpā.

Programmā – dažādu pasaules komponistu akadēmiskā mūzika Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolas jauno solistu un kameransambļa izpildījumā.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
5 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas