Der zināt
Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma Ilgums:
80 min
Pasākuma valoda:
Orģinālvaloda
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

Skaistākās Francijas melodijas. Le Poeme Harmonique

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma Ilgums:
80 min
Pasākuma valoda:
Orģinālvaloda
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

Kā brīnišķīgs pārsteigums visiem mīlētājiem Valentīndienā Liepājā uzstāsies pasaulslavenais, šarmantais franču senās mūzikas ansamblis Le Poème Harmonique no Parīzes. Skanot dūdām, flautām, perkusijām un dažādiem senajiem instrumentiem, ansamblis izdziedās seno franču dziesmu programmu Aux Marches du Palais (“Uz pils kāpnēm”).

Šīs 15. - 19. gadsimta melodijas, kas ir kā populāras, tā mākslinieciski augstvērtīgas, ir īsti šedevri un mūsdienās veido daļu no Francijas kultūras mantojuma. Gadsimtiem ilgi franču dziesmas tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Lai arī gadu gaitā tās ir pakāpeniski mainījušās, romances, ko dzirdēsim “Lielajā dzintarā”, joprojām ir plaši pazīstamas un mīlētas Francijā. 

Ar šo muzikālo programmu ansamblis Le Poème Harmonique atgriežas pie tradicionālo Francijas dziesmu saknēm. Mākslinieki ir izzinājuši melodiju seno vēsturi un to oriģinālos tekstus, lai saviem klausītājiem piedāvātu patiesi autentisku skanējumu. Koncertprogrammas ieraksts saņēmis augstāko novērtējumu Francijā (Diapason d’or un Le Monde de la Musique (‘Choc’)). Līdz šim programma ir  izpildīta daudzās prestižās koncertu vietās - Trianonas teātrī Francijā (Théâtre du Trianon), Atēnu Nacionālajā muzejā Grieķijā, Prāgas Pavasara festivālā Čehijā, Bostonas Senās mūzikas festivālā ASV, Iglesia de la Recoleta baznīcā Čīlē, Nacionālajā muzejā Tokijā un citur. 

Le Poème Harmonique, kuru pirms 20 gadiem dibināja diriģents Vensāns Dimestrs, ir aizrautīgu mūziķu ansamblis, kas galvenokārt atskaņo 17. un 18. gadsimta mūziku. Izmantojot daudzveidīgus senos instrumentus, visi kopā viņi atklāj vēlīnās renesanses un agrīnā baroka laika poētisko elpu. Izceļoties kā uz Francijas, tā starptautiskajām skatuvēm, ansamblis pazīstams ar savām smalki izstrādātajām oriģionālajām programmām, kuru repertuāram raksturīga pētnieciska pieeja un apbrīnojams vokālais un instrumentālais skanējums. 

Mūziķi:

Klēra Lefiliatra (Claire Lefilliâtre), soprāns

Seržs Gubiū (Serge Goubioud), tenors

Viktors Sikārs  (Victor Sicard ), bass

Kristofs Telārs (Christophe Tellart), rata lira, dūdas

Pjērs Amons (Pierre Hamon), flautas, dūdas

Lukašs Perešs (Lucas Peres), viola da gamba

Samuel Domergue  (Samuels Domergs), perkusijas

Vensāns Dimestrs (Vincent Dumestre), teorba, diriģents

 

Video: https://youtu.be/D_jXzXWaDSo 

Koncerta ilgums: 80 minūtes, vienā daļā

Biļetes: no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:

 • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%, uzrādot atbilsošu apliecību;
 • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%, uzrādot atbilsošu apliecību;
 • Ģimenes* biļetes 2 pieaugušie un 2 bērni (vai vairāk) – 25%

NB. Apmeklējot koncertu,  apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:

 • 10-30 personas – 20%
 • 30 un vairāk personas -25%

*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

 Cienījamie koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētāji!

Lūdzam ievērot SIA “Lielais Dzintars” noteikumus, lai kultūras pasākuma baudīšana būtu patīkama ikvienam apmeklētājam.
Koncertzāle “Lielais dzintars” apmeklētājus gaida jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz koncertzāles pasākumiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam, ievērojot, ka uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam  var netikt ielaisti. Vecāki (pavadošās personas) ar bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem lūgti iegādāties biļetes zāles izejas durvju tuvumā, lai gadījumā, ja bērnam pasākuma laikā nepieciešams atstāt pasākuma zāli, to varētu izdarīt pēc iespējas nemanāmāk, netraucējot citus pasākuma apmeklētājus.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadonim, iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā. Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, e-pastu [email protected] 
Informācijas centra darbinieks - kasieris informēs koncertzāles Klientu apkalpošanas daļu, kas nodrošinās vietu pieejamību. Ierodoties uz pasākumu, lūdzam vērsties Informācijas centrā, kura personāls palīdzēs nokļūt vajadzīgajā stāvā un sēdvietā. Ēkā ierīkots panorāmas lifts, lai apmeklētāji ar kustību traucējumiem varētu nokļūt nepieciešamajā ēkas stāvā.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana, sākoties pasākumam, ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru koncertzālē un pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot SIA “Lielais Dzintars” atļauju.
Pasākuma laikā var tikt veikta arī filmēšana un fotografēšana no SIA “Lielais dzintars”, pasākuma rīkotāja, pasākumu mākslinieku un citu tam pilnvaroto personu puses. Iegādājoties biļeti uz pasākumu un / vai apmeklējot koncertzāli “Lielais dzintars”, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos, visas tiesības uz šādu materiālu un tā izmantošanu pieder SIA “Lielais Dzintars” vai attiecīgi pilnvarotajai trešajai personai, šādu materiālu (izņemot SIA “Lielais Dzintars” pastāvīgajā video novērošanā fiksēto un apsardzes nofilmēto materiālu) SIA “Lielais Dzintars”, pasākuma rīkotājs vai attiecīgi pilnvarotā trešā persona var izmantot pēc saviem ieskatiem visā pasaulē jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, kā arī komerciālos nolūkos, piemēram, DVD izdošanā, bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijām par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
32 €
 • nav pieejams
28 €
 • nav pieejams
25 €
 • nav pieejams
22 €
 • nav pieejams
20 €
 • mazāk par 10
18 €
 • pieejams
15 €
 • pieejams
12 €
 • mazāk par 10
10 €
 • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas