Der zināt
Organizators:
Solvita Ore
Bezmaksas ieeja bērniem:
līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Piezīmes:
Biļetes varēs iegādāties arī Rīgas Latviešu biedrības namā vienu stundu pirms koncerta sākuma

Endijas Rezgales Dzimšanas dienas koncerts

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
Solvita Ore
Bezmaksas ieeja bērniem:
līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Piezīmes:
Biļetes varēs iegādāties arī Rīgas Latviešu biedrības namā vienu stundu pirms koncerta sākuma

Endija Rezgale - no sirds uz sirdi

Endija Rezgale (soprāns), Edgars Tomševics (klavieres), Mārtiņš Zvīgulis (tenors)

No baroka līdz mūsdienām

Endija Rezgale savas mākslinieciskās gaitas uzsākusi tālajā Dienvidāfrikā, un kopš atgriešanās Latvijā talantīgā dziedātāja sniegusi solo koncertus daudzās Latvijas baznīcās un koncertzālēs. Mūziķe kā viesmāksliniece uzstājusies Norvēģijā un regulāri koncertē arī Dienvidāfrikas Republikā. Endijas balsij piemīt īpašs valdzinājums - samtains tembrs un dzidrums, sievišķīgs šarms un maigums, emocionalitāte un suģestējošs spēks, kas uzrunā, apbur un aizkustina daudzu klausītāju sirdis.

31. maijā, Dzimšanas dienas koncertā iedvesmojošās dziedātājas Endijas Rezgales interpretācijā varēs dzirdēt gaumīgu dažādu žanru apvienojumu, no baroka līdz mūsdienām. Koncertprogrammā skanēs gan baroka laikmeta ievērojamāko komponistu ārijas, gan latviešu kamermūzika, gan dziesmas no dažādiem mūzikliem u. c.  Tiks atskaņotas baroka laikmeta mūzikas pērles, Morganas ārija no Georga Frīdriha Hendeļa operas "Alčīna", un ārija "Quia respexit" no Johana Sebastiana Baha "Magnifikāta", kā arī latviešu izcilā komponista Jāzepa Vītola solodziesma "Aizver actiņas un smaidi", Kerijas dziesma no neatkārtojamā populārās mūzikas komponista Raimonda Paula mūzikla "Māsa Kerija" u. c. Koncertā būs dzirdama arī kāda Dienvidāfrikā populāra dziesma afrikandu valodā.

Edgars Tomševics, pianists un koncertmeistars, ir vairāku nacionālas nozīmes un starptautisku konkursu laureāts (Viļņa, Parīze).  Pianists koncertējis kopā ar klausītāju un kritiķu novērtēto stīgu kvartetu "3+1".

Mārtiņš Zvīgulis, tenors. Mūziķis kā solists ir uzstājies kopā ar dažādiem koriem, kā arī  ar Rīgas kamerkori "Ave Sol", kura dziedātājs Mārtiņš ir ikdienā. Pirms tam dziedātājs ir apguvis vijoles spēli un kordiriģēšanu.

Svarīgi! Ar biļetes iegādāšanos un/vai savu klātbūtni šajā pasākumā skatītāji apliecina, ka ir informēti par to, ka pasākumā notiek fotografēšana un filmēšana, un skatītājiem pret to nav iebildumu, tajā skaitā nav iebildumu pret skatītāju attēla publiskošanu un izmantošanu publicitātes vajadzībām.

 

 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas