Rīgas Doma kora skolas 25 gadu jubilejas koncerts

sestdiena
2019. gada 25. maijs, 19:00
Ķīpsalas halle

 Rīga, Ķīpsalas 8

Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Režisors Juris Jonelis | Mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Klišāns
RĪGAS DOMA KORA SKOLAI – 25! JUBILEJAS KONCERTS
2019. gada 25. maijs plkst. 19.00 Ķīpsalas halle

Rīgas Doma kora skola dibināta 1994. gada 12. jūlijā un šo 25 gadu laikā kļuvusi par spēcīgu un augsti novērtētu Latvijas kordziedāšanas tradīciju uzturētāju un jaunu talantu audzinātāju, kas lepojas ar saviem audzēkņiem, viņu panākumiem un uztur ciešu sadarbību ar absolventiem.

25. maijā Rīgas Doma kora skola ar krāšņu, multimediālu koncertu atzīmēs 25 gadu jubileju, uz svinībām un koncertu aicinot ne vien Rīgas Doma kora skolai pietuvinātos, bet ikvienu interesentu!

“Rīgas Doma kora skola ir kā kupli sazarojies koks. Tās lapotni veido tagadējie audzēkņi un skolotāji, bet stumbru un zaru vainagu stipru darījuši absolventi un viņu skolotāji. Mēs vēlamies šo iztēles skatu ieraudzīt vienuviet un iemūžināt to! Svinēsim kopā - dziedot, muzicējot, ballējoties un atmiņās kavējoties! Dalīsimies pieredzē un ielūkosimies nākotnē – kas paveicams nākamajos 25 gados. Katra balss vairos mūsu skolas koncerta labskanību un kopkora sniegumu,” tā par Rīgas Doma kora skolas 25 gadu jubilejas koncertu saka tās dibinātājs Jānis Erenštreits.

Koncertā piedalās: Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns, Rīgas Doma meiteņu koris TIARA un diriģente Aira Birziņa, Rīgas Doma kora skolas jauktais koris un diriģents Jurģis Cābulis, Rīgas Doma kora skolas 1.-2. klašu koris un diriģente Ilona Poikāne, Rīgas Doma kora skolas gospeļkoris un diriģente Una Stade, JVLMA & RDKS Bigbends un diriģents Dāvis Jurka, Rīgas Doma kora skolas solisti, ansambļi, instrumentālisti, džeza ansamblis, Rīgas Doma kora skolas absolventu koris, grupas - “Framest”, “Latvian Voices”, dziedātāji - Daumants Kalniņš, Jānis Šipkēvics, diriģenti - Jānis Liepiņš, Jānis Ozols, Kaspars Ādamsons, komponisti - Jēkabs Jančevskis, Jānis Ķirsis, Zigmars Liepiņš, Uģis Prauliņš

Koncertu vada: Zane Dombrovska, Uldis Siliņš, Kristaps Šoriņš

Radošā komanda: Režisors – Juris Jonelis, mākslinieciskais vadītājs – Mārtiņš Klišāns, scenogrāfs – Didzis Jaunzems, māksliniece – Linda Lūse, skaņu režisors – Mārtiņš Porters, gaismu mākslinieks – Ivars Vācers, projekta vadītāja – Aleksandra Āboliņa

Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts audio un video materiāla ierakstā!

Atbalstītāji: PIKC Nacionālā Mākslu vidusskola, Rīgas Doma kora skolas vecāku padome, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Valsts SIA "Latvijas Radio", LMT Straume, AS "Radio SWH", SIA "Musica Baltica", SIA "Biļešu Paradīze", SIA "Cido Grupa", SIA "MINAPA", SIA "GR ART & PRINT", SIA "EVEKO"

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams
7 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas