Der zināt
Organizators:
Ogres novada kultūras centrs, PA

SPIEDIENS garās formas improvizācijas izrāde LIFTS

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Aicinām Jūs uz radošās apvienības "Spiediens” garās formas improvizācijas izrādi "Lifts"!

“Lifts” ir garā improvizācijas izrāde, kas spēs ieraut ikvienu skatītāju savā stāstu pasaulē. Tas būs īpašs notikums ikvienam teātra un improvizācijas baudītājam. Iedvesmas gūšanai izrādes dalībnieki ņem vērā arī skatītāju ieteikumus, kas nosaka stāsta virzienu, galvenās vadlīnijas un gaitu.

Garā improvizācijas forma ir izaicinājums aktieriem, jo, salīdzinot ar īsajiem skečiem, prasa lielāku koncentrēšanos, iedziļināšanos tēlos, raksturos un situācijās. Skatītājam tā ļauj izdzīvot un izbaudīt gan aktierspēli, gan daudzveidīgas humora nianses.

Izrādē piedalās: Kaspars Breidaks, Mārcis Viļums, Gatis Kurzemnieks, Līga Putniņa, Kaspars Žūriņš un DJ Kozy.

„Garā forma ir delikatese šī žanra cienītājiem un arī man kā improvizācijas aktierim. Tā ir daudz patiesāka, dziļāka un plašāka stāstu pasaule. Fakts, ka izrādes nekad un neviens nespēs atkārtot, piešķir visam neaprakstāmu burvību” sajūtas raksturo improvizācijas teātra aktieris un pasniedzējs Kaspars Breidaks.

„Tā ir maksimālā bauda! Stāsts dzimst uz vietas. Tā ir dzīvā dramaturģija. Mani visvairāk uzrunā strupceļi un kā aktieri izkuļas no šiem strupceļiem. Līmenis un meistarība augstā līmenī.” garās formās improvizācijas izrādi komentē Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins.

Izrāde notiek divos cēlienos.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
12 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas