Matīss Čudars un Latvijas Radio bigbends

piektdiena
2019. gada 5. aprīlis, 19:00
Spīķeru koncertzāle

 Rīga, Ģenerāļa Radziņa krastmala 3

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Matīss Čudars
Latvijas Radio Bigbends

Programma:
Latviešu Džeza svīta Vol.2

Ar ko Latvijas džeza mūzika atšķiras no citviet radītas? Atbildi Latvijas Radio bigbends cenšas sniegt projektā “Latviešu džeza svīta”, kurā iekļauti dažādos džeza mūzikas stilos tapuši skaņdarbi. Autoriem iedvesmu sniegusi Latvijas daba, pilsētvide un literatūra, kas arī atspoguļojas skaņdarbu nosaukumos, piemēram, “Saules bērni”, “Vērmaņdārzs” un “Darbs”.
Džeza svītas žanra pamatlicējs Latvijā ir izcilais komponists un pianists Raimonds Pauls. Šajā žanrā savu ieguldījumu devuši arī Latvijas džeza grandi Vitālijs Dolgovs, Uldis Stabulnieks, Egils Straume, Gunārs Rozenbergs un citi.

Šajā koncertā Latvijas Radio bigbendam pievienosies viens no projekta mūzikas autoriem – talantīgais ģitārists Matīss Čudars, konkursa Riga Jazz Stage 2017 I vietas ieguvējs, kurš ticis nominēts Lielajai mūzikas balvai kā “Gada mūziķis” un saņēmis balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākais džeza albums”.

Dziedātāja Evilena Protektore par “Latviešu džeza svītu”: “Maģiski, valdzinoši, spēcīgi, interesanti, dažādi. Uzreiz ienāca prāta doma, ka šāda mūzika jāklausās nepārtraukti, vai vismaz katra komponista skaņdarbi, bez pieteikumiem, jo ar pirmajām notīm ir viegli aizlidot, iegrimt savdabīgā transa stāvoklī."

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
12 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas