Der zināt
Organizators:
LIEPĀJAS TEĀTRIS SIA
Pasākuma ilgums:
2 daļas /2 stundas/
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

LATERNU STUNDĀ Liepājas teātra viesizrāde

otrdiena
2021. gada 16. novembris, 19:00
Slampes Kultūras pils

 Slampe, Kultūras pils

Skatīt kartē Skatīt kartē

2020. gada vasarā, kad ar skatītāju vēl nebija iespējams tikties teātra iekštelpās, lai saglabātu saikni ar teātri mīlošo publiku, Liepājas teātris aizsāka koncertuzvedumu ciklu "Vasaras vakari Liepājas teātrī" – koncerti notika Liepājas teātra topošās mazās zāles pagalmā Teātra ielā 3 un izpelnījās skatītāju atsaucību. Tobrīd, vēl nezinot, ka pandēmija pasaulē turpināsies tik ilgi, skatītājiem tika apsolīts šādus vasaras vakarus teātrī atkārtot, tādējādi nodrošinot jaunas un skaistas tradīcijas aizsākšanos Liepājā.

Šovasar skatītājiem pagalmā tika piedāvātas 2 jaunas koncertprogrammas – "Laternu stundā" un "Akāciju palags". Abos koncertos kopā piedalījās gandrīz visa Liepājas teātra aktieru trupa. Viņus pavadīja Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā, kurš veica arī lielu muzikālā materiāla atlases darbu.

Programma "Laternu stundā" veltīta izcilajam komponistam – Raimondam Paulam. Šis komponists izvēlēts, jo ilgus gadus veltījis tieši teātra izrāžu mūzikas radīšanai, kas arī ņemta par pamatu programmu izveidē. Raimonda Paula ciklā "Laternu stundā" skanēs gan Liepājas teātra, gan citu teātra izrādēm komponētā mūzika – "Dāmu paradīze", "Jauko māņu diena", "Meža gulbji", "Māsa Kerija" u.c.

Koncertprogrammu veidoja režisors Herberts Laukšteins, horeogrāfe Inga Krasovska un mākslinieces – Zigrīda Atāle un Aurika Feldmane.

Piedalās:
Inese Kučinska
Karīna Tatarinova
Everita Pjata-Gertnere
Anete Berķe
Edgars Pujāts
Armands Kaušelis
Rolads Beķeris
Leons Leščinskis
Valts Skuja
Artūrs Irbe
Kārlis Artejevs

 

*****

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

 

Ieteikt

Biļešu cenas
15 €
  • pieejams
12 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas