Andreja Osokina klaviermūzikas koncerts BĒTHOVENAM

piektdiena
2021. gada 29. oktobris, 19:00
Krustpils kultūras nams

 Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212

Skatīt kartē Skatīt kartē

Andrejs Osokins koncertprogrammā “Osokins - Bēthovenam”


2020. gadā tika atzīmēta Ludviga van Bēthovena 250. jubileja. Tai par godu pianists Andrejs Osokins izveidojis īpašu komponistam veltītu programmu “Osokins – Bēthovenam”. Jēkabpilī koncerts notiks Krustpils kultūras namā šī gada 29. oktobrī plkst. 19.00. 

Godu būt par vēstnesi sava iemīļotā komponista mūzikai Ludviga van Bēthovena 250. jubilejas gadā uzņēmies viens no Latvijas talantīgākajiem pianistiem Andrejs Osokins. 

Programmas centrā ir mītiem un leģendām apvītā «Sonata quasi una fantasia» jeb slavenā Mēnesnīcas sonāte. Skaņdarba mūzika ir ļoti cilvēciska, personiska un – pārlaicīga. Šī sonāte aizsāk vienu būtisku romantiskās mūzikas atzaru – elēģiska vērojuma sprieguma uzlādēto būtību. Kopā ar šo monumentālo šedevru koncertā skanēs Bēthovena elegantās klavieru skices: nieciņi, jeb Bagateles un visiem jau no skolas gadiem tik ļoti pazīstamais skaņdarbs "Elīzei". Kā arka koncertu ieskaus Bēthovena mūža iedvesmas - Volfganga Amadeja Mocarta filigrānā, ēteriski smeldzīgā Fantāzija do minorā un Bēthovena sekotāju un viņa tradīciju turpinatāju - Roberta Šūmaņa, Sergeja Rahmaninova un Friderika Šopēna liriskās miniatūras - katra, kā nepieradinātās dvēseles mīlestības apliecinājums. 

“Pasaule ir mainījusies. Tagad daudz nav vajadzīgs - tikai ļoti labas klavieres. Jo koncertzālēs, kur ir brīnišķīgas klavieres var atskaņot brīnišķīgas programmas. Bēthovena mūzikai veltītos koncertus es gaidu ar īpašu satraukumu un saviļņojumu. Kopā ar klausītājiem vērosim Bēthovena monumentālās personības ietekmi uz visu turpmāko Eiropas mūzikas attīstību. 2020. gads ir veltīts Bēthovena dižajam garam un, kas zina, varbūt viņš patiešām tur būs kopā ar mums.” 


Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. 
Pasākuma apmeklētājiem pirms pasākuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta biļete.

 

 

Ieteikt

Biļešu cenas
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas