AMBIENTE SKATUVE/ HUGAR /Islande

sestdiena
2021. gada 27. novembris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

Turpinot koncertzāles jauno skanisko meklējumu ciklu "Ambiente skatuve", Eiropas tūres ietvaros Cēsīs viesosies Islandes muzikālā apvienība HUGAR. 

“HUGAR piemīt apburošs, sevī ievelkošs neo-klasisks skanējums.” Remfrijs Dedmens, The Independent

Islandes muzikālā apvienība HUGAR, ko veido divi talantīgi multiinstrumentālisti un mūziķi Bergur Þórisson un Pétur Jónsson, plašajā mūzikas pasaulē ienākuši ar īpašu, tikai sev raksturīgu skanējumu. Būdami kaislīgi mūzikas cienītāji ar ievērojamu pieredzi darbā ar tādiem Islandes grandiem kā Björk, Sigur Rós, Ólafur Arnalds un Johann Johannson, abi draugi paši savu mūziku sāka rakstīt 2013. gadā. Gadu vēlāk, pēc vairākām, iepriekš neplānotām sesijām studijā, Bergur un Pétur ierakstīja un izdeva savu pirmo albumu, kas bez maksas bija pieejams viņu mājaslapā. Daudzslāņainais un ēteriski ambientais albums ātri guva klausītāju uzmanību un kopš tā laika vietnē Spotify vien lejuplādēts vairāk nekā 30 miljonus reižu.

Novērtēti arī no tādu ietekmīgu mūzikas recenzentu puses kā The Independent un The Guardian, HUGAR sper tālākos soļus savā muzikālajā ceļojumā un nesen sākuši sadarbību ar Sony Music Masterworks. 

Pirmās 30 koncerta biļetes par īpašu cenu - 12 eiro.

*Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
18 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas