Muzikālā apvienība “NEPĀRIET”

piektdiena
2021. gada 5. novembris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

Apvienībā "Nepāriet" šobrīd muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kaspars Vizulis, Kārlis Josts, Lorete Medne, Miķelis Putniņš un Rinalds Maksimovs. 

Mūziķu apvienība "Nepāriet" tika izveidota 2017. gadā. Tās galvenais vilcējspēks Jānis Šipkēvics sapulcināja jaunus mūziķus, lai kopīgi interpretētu Imanta Kalniņa un Ainara Mielava leģendāro 1997. gada albumu "Par lietām, kuras tā ar' nekad nepāriet". 2019. gadā tas tika ieskaņots albumā "Pāri".

Darbs pie Imanta Kalniņa skaņdarbiem radīja mūziķos vēlmi turpināt sadarbību, tādēļ tika uzrunāts dzejnieks Marts Pujāts, kurš īpaši "Nepāriet" radīja jaunu dzejoļu ciklu. Tas pārtapa desmit jaunos skaņdarbos, kas iekļauti jaunajā albumā "Lūk" (2021), un ko dzirdēsim koncertā Cēsīs.

Cēsīs skanēs mūzika no abiem albumiem.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
18 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams
8 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas