Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris

Vestards ŠIMKUS / klavieres
Atvars LAKSTĪGALA / diriģents
Liepājas Simfoniskais orķestris
 
Programmā:
Vestards ŠIMKUS – “Likteņa vārti”
Vestards ŠIMKUS – Koncerts klavierēm un stīgu orķestrim (veltīts neērtajam cilvēkam)
Ludvigs van BĒTHOVENS – Piektā simfonija

XIX gadsimta sākumā dzimst viena no visu laiku slavenākajām simfonijām – Bēthovena Piektā, “Liktens” simfonija, kas atspoguļo cilvēka cīņu ar nenovēršamo. Spožais klaviervirtuozs un komponists Vestards Šimkus 2018. gadā uzraksta skaņdarbu klavierēm un orķestrim “Likteņa vara”, kas vēsta par dvēseles ienākšanu šaisaulē. Diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā abus šos dziļdomīgos opusus, kā arī pianista Pirmo klavierkoncertu, atskaņos Liepājas Simfoniskais orķestris un Vestards Šimkus.
 

KLAUSĪTĀJU IEVĒRĪBAI: Koncerts plānots ar atvieglotiem drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus, kas ir vakcinējušies pret vai pārslimojuši Covid-19 un to apliecina ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.Covid19sertifikats.lv. 

Apmeklējot pasākumu, pie ieejas lūgsim uzrādīt Covid-19 sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un pasākuma ieejas biļeti. Pasākuma laikā sejas aizsargmaskas nav jālieto.

Cita informācija:

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB! Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.
 
TIEK IZMANTOTA PAPLAŠINĀTĀ SKATUVE, TĀDĒĻ REALITĀTĒ 5.RINDA IR 1.SKATĪTĀJU RINDA!!!

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos , iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma, pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 

Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts  izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Ieteikt

Biļešu cenas
20 €
  • mazāk par 10
18 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas