Der zināt
Organizators:
Alūksnes Kultūras centrs
Pasākuma valoda:
Latviešu

RAIMONDS PAULS un MĀRTIŅS KANTERS. Koncertprogramma PIPARMĒTRU TĒJA

svētdiena
2021. gada 17. oktobris, 16:00
Alūksnes Kultūras centrs

 Alūksne, Brūža iela 7

Skatīt kartē Skatīt kartē

Maestro Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters (Ruskis) koncertprogrammā “Piparmētru tēja”!


“Piparmētru tēja” ir lielisks koncerts tiem, kam patīk latviešu sentimentālā mūzika – šī vārda vislabākajā nozīmē. Romantiskas dziesmas, laba, vīrišķīga balss, ausij tīkamas melodijas un vārdi ir kā radīti tam, lai ļautos sapņainajai sajūtai, kādu dod iekurts kamīns, silts pleds un krūze piparmētru tējas kādā aukstākā pievakarē.

Latvijā nav daudz cilvēku, kas seko jaunajiem latviešu populārās mūzikas izpildītājiem tik rūpīgi, kā to dara Raimonds Pauls. Gandrīz ikvienam populāram dziedātājam vai dziedātājai repertuārā ir Raimonda Paula dziesmas, bet nebūt ne visiem komponists radījis savu programmu. Tagad labi zināmiem vārdiem pievienojas jauns – Mārtiņš Ruskis. Mārtiņš ir Latvijas Radio 2 ētera balss, dziedātājs, mūziķis, viņš ir vairāku Latvijas un citu valstu vokālistu konkursu laureāts.
Mārtiņš Kanters(Ruskis): “Kopš bērnības, kad sapratu, ka varu un gribu dziedāt, kopīga uzstāšanās ar Raimondu Paulu ir mans lielais mūža sapnis, kas tagad piepildās. Tātad – vajag sapņot! Jaunajā programmā ir dažas jau iepriekš klausītājiem zināmas dziesmas, gan jaunas melodijas, par kurām esmu ļoti pateicīgs Raimondam Paulam un Guntaram Račam.”

Raimonds Pauls: “Cerēsim, ka šīs dziesmas radīs atsaucību klausītājos. Mums taisni šī latviešu populāro dziesmu solistu niša šobrīd ir diezgan tukša. Šķiet, ka viņš varētu tur ieņemt savu vietu. Es novēlu Mārtiņam panākumus!”

Mārtiņa Ruska programmas “Piparmētru tēja” īpašajā koncertā uz skatuves būs maestro Raimonds Pauls, kā arī pavadošā grupa – Juris Kristons, Jānis Kalniņš, Modris Laizāns, Edijs Šimiņš, arī dziedātājas Inta Gudovska, Anita Levša.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
19 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas