Muzikālās Bankas 2021 Apbalvošanas ceremonijas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

sestdiena
2022. gada 29. janvāris, 16:00
Daugavpils Olimpiskais centrs

 Daugavpils, Stadiona iela 1

Skatīt kartē Skatīt kartē

MUZIKĀLĀS BANKAS FINĀLŠOVS ATKAL ATGRIEŽAS DAUGAVPILĪ !!!

2022. gada 29.janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā atkal notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgāko pop un rokdziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA 2021 apbalvošanas ceremonija. Jau ierasti Muzikālās Bankas fināla koncertšovs būs dinamiski krāšņs, muzikāli vērienīgs un iespaidīgs, piedaloties aizvadītā gada Latvijas populārākajiem solistiem, grupām un īpašiem viesiem.  Atraktīvā, draudzīgā un muzikālā cīņā tiešsaistes balsojumā noskaidrosim dziesmu, kura iegūs 2021. gada Vērtīgākās dziesmas titulu.

 

"Muzikālās bankas" finālšovā tiks piedāvāji jauni tehniskie risinājumi, veidojot skatuves izvirzījumu jeb tā saukto mēli skatītāju zālē, lai ikviens klātesošais justos tuvāk mūziķiem. Tāpat plānots ieviest īpašu fanu zonu noslēguma koncerta lojālākajiem apmeklētājiem.

 

Muzikālā Banka ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā ik gadu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā Muzikālā Banka skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielais fināla balsojums, kurā piedalīsies katra mēneša aptaujas populārākās dziesmas, sāksies 2022. gada 4. janvārī un ilgs līdz 25. janvārim.

 

"Muzikālajā bankā 2020" laurus plūca Intars Busulis ar dziesmu "Dejo vientulību", otro vietu ieguva grupa “Carnival Youth” ar dziesmu “Vasara bez internetiem”, bet godpilno trešo vietu ieņēma "Triānas parks” un Igo kopdarbs “Mālos pelēkos”.

 

Jau trešo gadu Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA sadarbības partneris ir Daugavpils pilsēta.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
6 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas