ČELLO CĒSIS| DŽOVANNI SOLLIMA. (ne)TRADICIONĀLI

svētdiena
2021. gada 19. decembris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

DŽOVANNI SOLLIMA. (ne)TRADICIONĀLI

Pēckoncerta saruna ar Džovanni Sollimu.

Sestdienas vakara koncertā būsim kopā ar itāļu čellistu un komponistu Džovanni Sollimu un izjutīsim viņa neizmērojamo mākslinieka harizmu. Bez viņa radītajām kompozīcijām neizpaliek teju neviena čella mūzikai veltīta programma, bet Latvijā viņš viesosies pirmo reizi. Sollima ir klasiskās mūzikas mākslinieks ar rokzvaigznes statusu; orķestru pasaules Džimijs Hendriks, kas iedvesis jaunu elpu instrumentā, ko pasaule pazīst jau vairāk nekā 300 gadus – čellā. Viņa radīto mūziku iemīļojusi ļoti plaša auditorija – no izteiktiem akadēmiskās mūzikas klausītājiem, līdz smagākas un alternatīvākas mūzikas cienītājiem. Sadarbojies ar tādiem diriģentiem kā Rikardo Muti un orķestriem kā Čikāgas Simfoniskais orķestris, Karaliskais Concertgebouw orķestris, Berlīnes Konzerthausorchester un daudziem citiem. Sicīlietis komponējis mūziku ikoniskā amerikāņu režisora, teātra un audiovizuālo mediju mākslinieka Roberta Vilsona, britu režisora Pītera Grīneveja un aktieris, režisora un scenārista Džona Turturro darbiem.

 

Sollima pazīstams ar to, ka klasikās mūzikas šedevriem un rokmūzikas hitiem veido orģinālus pārlikumus savam instrumentam – čellam. Viņa soloprogrammas ir “trakas” un dažādas – no baroka līdz rokam un no etno līdz pašradītām kompozīcijām.

 

Šo savdabīgo Džovanni Sollimas mūzikas skatījumu un kombināciju baudīsim arī festivāla koncertā Cēsīs, kur skanēs gan Baha un Stravinska skaņdarbi, gan itāļu tautas melodiju un Džimija Hendriksa hitu pārlikumi čellam. 

 Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Iegādājoties biļetes uz vismaz 3 dažādiem festivāla "Čello Cēsis" koncertiem - 20% atlaide biļetēm Biļešu paradīzes kasēs.

*Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

 

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
22 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
18 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas