LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS I VĪNES GALĀ

sestdiena
2021. gada 23. oktobris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

Ilze Grēvele-Skaraine, soprāns

Ieva Parša, alts

Paula Šūmane, vijole

Mariss Lakstīgala, balss 

Liepājas simfoniskais orķestris 

Diriģents Atvars Lakstīgala

Ja ne Austrijā, tad tepat Cēsu koncertzālē, diriģenta Atvara Lakstīgalas roku vadīts, Liepājas simfoniskais orķestris uzburs Vīnes muzikālo atmosfēru ar Johana Štrausa, kādreiz Austroungārijas imperatora  galma muzikālā direktora un Valšu karaļa greznajām mūzikas tēmām no operetes “Sikspārnis”, Kamila Sen-Sansa operas ”Samsons un Dalila” ārijām, Leo Delība "Ziedu duetu" no operas „Lakmē”, Pablo Sarasates čigānu melodijām un neapolitāņu dziesmām. 

Kā krāsaina, nerimtīga kaskāde klasiskās mūzikas hiti izskanēs virtuozās vijolnieces Paulas Šūmanes, operas solistu Ievas Paršas, Ilzes Grēveles-Skaraines un jaunā talanta Rīgas Doma zēnu kora solista Marisa Lakstīgalas sniegumā. Degsme un dzīvīgums skars ikviena atnācēja dvēseles stīgas.

 Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.  Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
22 €
  • pieejams
18 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas