NO ČEHU PĻAVĀM UN BIRZĒM. Ostravas Janāčeka filharmonijas orķestris (Čehija), Lukašs Vondračeks un Risto Josts

svētdiena
2021. gada 19. septembris, 18:00
Latgales vēstniecība GORS

 Rēzekne, Pils iela 4

Skatīt kartē Skatīt kartē

Ostravā bāzētā Janāčeka filharmonija ir viens no vadošajiem simfoniskajiem orķestriem Čehijā. Orķestris izpilda ne tikai Janāčeka darbus, bet arī plašu repertuāru no vēlīnā romantisma līdz  mūsdienu skaņdarbiem. Saglabājot sen dibinātas orķestra tradīcijas, tiek atskaņots bohēmisks skanējums.
Šajā sezonā rezidējošais solists/pianists  ir Lukaš Vondrāček
Ar orķestri dažādos pasākumos uzstājušies mākslinieki -  vijolnieki Lisa Batiashvilli, Midori, Sergey Khachatryan, dziedātāji Anna Netrebko, Rolando Villazon u.c.
 
Lukašs Vondračeks
Klavieres
 
Četru gadu vecumā Lukašs Vondračeks stājās publikas priekšā pirmo reizi. Piecpadsmit gadu vecumā 2002. gadā viņš debitēja kopā ar Čehijas filharmonijas orķestri. Viņš ir sasniedzis atzinību visā pasaulē, saņemot daudzus dažādus starptautiskos apbalvojumus.
 
Pēdējo desmit gadu laikā Lukašs Vondračeks ir apceļojis pasauli kopā ar dažādiem orķestriem – Filadelfijas, Baltimores, Tasmānijas un Sidnejas simfoniskajiem orķestriem.
 
Diriģents - Risto Josts.
 
Programmā:

Bedržihs Smetana (1824-1884)
Uvertīra no operas “Pārdotā līgava”

Bēla Bartoks (1881–1945)
Koncerts klavierēm ar orķestri Nr.3, BB 127

Antonīns Dvoržāks (1841-1904)
Simfonija Nr. 9 “No Jaunās pasaules” e-moll, op.95, B 178

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Uz šo koncertu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!

Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu QR koda formātā un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:

       -Vakcinējusies pret Covid-19

       -Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot [email protected]

 

Ieteikt

Biļešu cenas
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams
7 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas