Der zināt
Organizators:
DAILES TEĀTRIS VSIA
Pasākuma ilgums:
3h 10min
Paredzēts priekš:
14+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

PIEKRIŠANA

svētdiena
2021. gada 28. novembris, 15:00
Dailes teātris Lielā zāle

 Rīga, Brīvības iela 75

Skatīt kartē Skatīt kartē

Biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pase vai ID karte).

LŪDZAM UZ IZRĀDI IERASTIES VISMAZ 30 MINŪTES PIRMS SĀKUMA!

 

Nīna Reina PIEKRIŠANA

Pirmizrāde – 2021. gada 12. augustā

Runā, ka mūsdienu britu dramaturģe Nīna Reina talantu mantojusi no sava tēva – laikmetīgā britu dzejnieka Kreiga Reina, vai arī izcilā krievu dzejnieka un rakstnieka, Nobela prēmijas literatūrā ieguvēja Borisa Pasternaka, kurš ir lugas autores onkulis. Jaunākā Nīnas Reinas darba "Piekrišana" centrā atrodas veiksmīgs trīsdesmitgadnieku pāris – grāmatu redaktore Kitija un viņas vīrs, daudzsološs zvērināts advokāts Edvards. Pēc nelielas atsvešināšanās viņiem ar bērniņa palīdzību nupat kā izdevies atkal satuvināties. Trauslo idilli satricina ne vien ārēji perfekto ģimenes draugu – juristu Reičelas un Džeika – attiecību krīze, kuras risināšanā metas kā Kitija un Edvards, tā viņa kolēģis, prokurors Tims, bet arī kāda krimināllieta, kurā cietusī tā arī nesaņem taisnīgu tiesu. Redzot vīra plūstošo izpratni par morāli, Kitija, gluži kā prokurors tiesas zālē, ceļ gaismā sen noklusētus pagātnes notikumus, lai inkriminētu pāridarījumus un saņemtu atmaksu, taču robeža starp upuri un varmāku nemaz nav tik strikta, kā sākumā varētu šķist.

Lomās: Mārtiņš Upenieks (Džeiks), Maija Doveika (Kitija), Dainis Grūbe (Edvards), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Reičela), Kaspars Dumburs (Tims), Anete Krasovska (Geila / Lora), Katrīna Griga (Zāra)

Režisore – Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, gaismu mākslinieks - Oskars Pauliņš, video mākslinieks - -8, mūzikas konsultants - Rūdolfs Dankfelds

Izrādē tiek lietota necenzēta leksika!

 

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas