ČELLO CĒSIS | LNSO UN DVORŽĀKA ČELLKONCERTS

piektdiena
2021. gada 24. septembris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

24. septembris, piektdiena, plkst. 19.00

ČELLO CĒSIS, LNSO UN DVORŽĀKA ČELLKONCERTS

 

Kristaps Bergs – čells

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents Maksims Jemeļjaničevs / Krievija

 

Programmā: Antonīns Dvoržāks Čellkoncerts, Žans Sibēliuss Piektā simfonija

 

Jau iekarojis pasaules prestižāko koncertnamu skatuves, Kristaps Bergs tiek slavēts par spēju ar savu spēli hipnotizēt klausītājus un aizvest teju citā pasaulē, jo mūzikā iedziļinās līdz kaulam. Tikpat spoži savu karjeru sācis vēl pavisam jaunais maestro Jemeļjaničevs, kurš, visus apbūris savos debijas koncertos, nu ieguvis izcili atjautīgā un stilīgā titulu, spējot aizraut no pirmās līdz pēdējai notij. Abi satiksies melodiskajā un grandiozajā Dvoržāka Čellkoncertā, jauneklīgā skanējumā izskanēs arī Sibēliusa Piektā, kuras fināla motīvu komponists uzrakstījis, ieraugot cēlu un graciozu gulbju baru.

 

Koncerta norise ar nedaudz citādāku nosaukumu - “LNSO, Dvoržāka čellkoncerts un Sibēliusa piektā”, bija plānota Lielajā ģildē, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra 2020./2021. gada repertuārā, un uz to tika sākta biļešu tirdzniecība. Šobrīd, sākoties ilgi gaidītajiem Lielās ģildes remontdarbiem, Latvijas nacionālais simfoniskais orķestris koncertu ir spiests atcelt un naudu par biļetēm atgriezt. Ar nemainīgu koncertprogrammu koncerta rīkošanu uzņēmusies Koncertzāle “Cēsis”, to iekļaujot festivāla Čello Cēsis programmā. Visus interesentus, kas bija iegādājušies biļetes uz koncertu Rīgā, aicināti tās atgriezt, pretī saņemot naudu, un iegādāties jaunas – uz koncertu 24. septembrī Cēsīs.

 Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Iegādājoties biļetes uz vismaz 3 dažādiem festivāla "Čello Cēsis" koncertiem - 20% atlaide biļetēm Biļešu paradīzes kasēs.

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.  Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

*Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
25 €
  • mazāk par 10
22 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
18 €
  • pieejams
15 €
  • mazāk par 10
12 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas