Koncertuzvedums Mūsu zeme. Mūsu tauta

sestdiena
2021. gada 21. augusts, 14:00
Jelgavas Pils pagalms

 Jelgava, Lielā iela 2

Bezmaksas biļetes

No plkst. 14.00 līdz 16.00 Jelgavas pils pagalmā notiks koncertuzvedums “Mūsu zeme. Mūsu tauta”. Tā vēstījumsbalstīts uz to, ka Zemessardze nav tikai patriotisms, pienākums vai pārliecība. Tā ir domāšana, kas pāriet no paaudzes paaudzē. Tas ir Latvijas kods, kas ir latviešu tautā – vajadzība sargāt savu zemi un savu tautu.

Koncertuzvedumā iesaistīti tie Zemessardzes mūzikas un mākslas spēki, kuri vienmēr ir klāt gan Zemessardzes svētkos, gan ikdienā, radot to neredzamo tiltu starp ikvienu no sabiedrības un Latvijas profesionālajiem sargiem. Tie ir mūziķi, aktieri un citi mākslinieki, kuri no muzicēšanas brīvajā laikā nēsā Zemessardzes formas tērpu un apzinās – ja vajadzēs, es iešu sargāt savu zemi.

Koncertuzvedumā piedalīsies Zemessardzes orķestris, Zemessardzes koris “Stars”, Zemessardzes deju kopa “Bramaņi”, atzinību ieguvušie solisti – zemessargi Luīze Krasta, Jānis Igaunis un Atis Ieviņš, solisti Antra Stafecka un Jānis Stībelis, ar kuriem orķestrim bijusi veiksmīga sadarbība jau iepriekš, kā arī repa mākslinieks R.2.R.S., kurš pārstāv repa apvienību “Kreisais Krasts”, bet ikdienā ir Militārās policijas karavīrs. Mākslinieciskais vadītājs – Nacionālo bruņoto spēku galvenais diriģents un Zemessardzes orķestra priekšnieks kapteinis Andis Karelis. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis. 

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kurus varēs saņemt elektroniski biļešu tirdzniecības platformā “Biļešu paradīze”.

 

Ieteikt

Bezmaksas biļetes

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas