Der zināt
Organizators:
RA Events, SIA
Pasākuma valoda:
Latviešu / Angļu
Bezmaksas ieeja bērniem
Līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot), atbilstoši noteikumiem

Uzzini vairāk

FERRATUM WORLD RX OF RĪGA – FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta 4. un 5. posms (vakcinēti vai Covid-19 izslimojuši)

A, A+ un D TRIBĪNE

sestdiena
2021. gada 18. septembris, 08:00
BIĶERNIEKI Sporta komplekss

 Rīga, Eizenšteina iela 2

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
RA Events, SIA

A SEKTORS
No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Skatītāji no A sektora nevarēs nokļūt stāvvietu zonā. Skatītājiem, kas iegādājušies biļetes A sektorā, ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1. 

A+ SEKTORS jeb DZELTENĀ zona A sektorā vecākiem ar bērniem

Sākot no 03.09.2021. personām, kurām ir derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas vai izslimošanas Covid-19 sertifikāts, ir iespējams iegādāties sēdvietas biļetes un apmeklēt sacensības kopā ar nepilngadīgiem bērniem atsevišķā zonā A sektorā, īpaši nodalītā A+ jeb Dzeltenajā sektorā. Šī zona atradīsies A sektora galējā malā, D tribīnes pusē. Skatītājiem ar A+ sektora biļetēm nebūs iespējams sacensību laikā mainīt sēdvietu pret citu vietu A sektorā, kā arī tiem būs jāievēro distance no citiem apmeklētājiem! 

Bērniem, kuri ir vecāki par 12 gadiem, bet kuriem nav derīgi sadarbspējīgi vakcinācijas vai izslimošanas Covid-19 sertifikāti, jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, ka persona pēdējo 48 stundu laikā pirms pasākuma ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs. Sertifikātam jābūt derīgam abas sacensību dienas. Bērniem līdz 12 g.v. sertifikāts nebūs jāuzrāda.

Atrodoties A+ sektorā, blakus sēdvietās drīkst atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, vai ne vairāk kā 10 personas (tai skaitā četri pieaugušie un seši bērni), kas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Starp katrām blakus esošajām attiecīgi divām vai vienas mājsaimniecības sēdvietām jāievēro ne mazāk kā divu sēdvietu distance, sēdvietas rindās tiek izkārtotas, nodrošinot distancēšanos no priekšā un aizmugurē sēdošajiem. Pametot sēdvietu, personām jāievēro divu metru distanci no citām personām; apmeklējot koplietošanas telpas, jālieto sejas maska.

Bērniem līdz 6 g.v. obligāti jāiegādājas bezmaksas biļete A+ sektorā, savukārt bērniem no 7 līdz 17 gadiem jāiegādājas Junioru biļete A+ sektorā. Pieaugušajiem jāiegādājas pieaugušo biļete A+ sektorā.

Vietu skaits Dzeltenajā sektorā jeb A+ sektorā ir ierobežots!

D SEKTORS
No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases, daļu no tribīnes sedz jumts. Skatītāji no D sektora nevarēs nokļūt stāvvietu zonā. Skatītājiem, kas iegādājušies biļetes D sektorā, ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

Biļete ļauj apmeklēt abas sacensību dienas, divus World RX posmus gan 18. septembrī, gan 19. septembrī. Biļetes uz vienu posmu jeb vienu sacensību dienu nav pieejamas.

Biļetes stāvvietu zonā pieejamas šeit.

2021. gadā FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Latvijā norisināsies kā jau ierasts – septembra vidū, turklāt, tāpat kā 2020. gadā, arī šogad Latvijas sacensību apmeklētājiem būs unikāla iespēja vienas nedēļas nogales laikā sekot līdzi uzreiz divu atsevišķu posmu norisei. Sestdienas laikā tiks noskaidroti World RX 2021. gada sezonas sestā posma, bet svētdienas laikā – septītā posma uzvarētāji.  Abu dienu laikā sacensību braucienus Biķernieku trasē veiks arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta RX1 pilnpiedziņas auto klases dalībnieki, kuriem paredzēts ne vienkāršāks uzdevums – noskaidrot sezonas priekšpēdējā posma ātrākos pilotus. 

Atrodoties sacensību norises vietā, skatītājiem jāievēro visi noteiktie noteikumi un ierobežojumi, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā. Skatītājiem ir obligāti jāievēro skatītāju apmeklētāju noteikumi, kuri pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā www.rigarx.com

Sacensību dienu programma, kā arī aktuālā informācija par sacensībām pieejama www.rigarx.com.

APRAKSTS

Cena €, sākot no 02.08.

Sektora tips

VAKCINĒTI VAI IZSLIMOJUŠI

A sektors, pieaugušo biļete (sākot no 18 gadiem)

95

Zaļš

A sektors, junioru biļete, 7–17 gadi*

75

Zaļš

A sektors, bērni līdz 6 gadiem**

Bezmaksas, neaizņemot sēdvietu, ar personalizētu biļeti

Zaļš

A+ sektors, pieaugušo biļete (sākot no 18 gadiem)

95

Zaļš

A+ sektors, junioru biļete, 7–17 gadi*

75

Zaļš

A+ sektors, bērni līdz 6 gadiem**

Bezmaksas, neaizņemot sēdvietu, ar personalizētu biļeti

Zaļš

D sektors, pieaugušo biļete (sākot no 18 gadiem)

40

Zaļš

D sektors, junioru biļete, 7–17 gadi*

25

Zaļš

D sektors, bērni līdz 6 gadiem**

Bezmaksas, neaizņemot sēdvietu, ar personalizētu biļeti

Zaļš

Persona ar invaliditāti ratiņkrēslā ar pavadoni (A sektors)

10 €

Zaļš

Persona ar invaliditāti, bez kustību traucējumiem / (D sektors)

IZPĀRDOTS

Zaļš

Autostāvvieta 1 // A un D sektora apmeklētājiem

10

Zaļš

VAKCINĒTI VAI IZSLIMOJUŠI VAI AR NEGATĪVU TESTU

Stāvvietas, pieaugušo biļete (sākot no 18 gadiem)

30 €

Oranžs

Stāvvietas, junioru biļete, 7–17 gadi

20 €

Oranžs

Stāvvietas, bērni līdz 6 gadiem

Ieejas ar personalizētu bezmaksas biļeti

Oranžs

Persona ar invaliditāti, bez kustību traucējumiem / Stāvvietu sektors

10 €

Oranžs

Autostāvvieta 2 // Stāvvietu sektora apmeklētājiem

10 €

Oranžs

Zaļš – vakcinēti vai izslimojuši / Oranžs – vakcinēti vai izslimojuši vai ar negatīvu testu

*TIKAI ar digitālo sertifikātu par izslimošanas faktu vai ar pabeigtu vakcinācijas kursu

**TIKAI ar digitālo sertifikātu par izslimošanas faktu 

Visiem apmeklētājiem jāuzrāda digitālais sertifikāts, personu apliecinošs dokuments, kā arī biļete. Personām ar invaliditāti pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība. Neuzrādot kādu no uzskaitītajiem dokumentiem, sacensībās ieeja tiks liegta, nauda par biļeti netiks atgriezta.

 

SVARĪGI! LŪDZU IEPAZĪTIES AR INFORMĀCIJU SAISTĪBĀ AR COVID-19 NOTEIKUMIEM:

Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības, iegādājoties biļeti A vai D sektorā, drīkst apmeklēt personas, kuras ir:

·       izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu*

·       izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā**

Lūdzu ņemt vērā, ka Covid-19 digitālo sertifikāts jāuzrāda arī bērniem! Bērniem līdz 12 g.v. – par izslimošanas faktu, sākot no 12 g.v. – par izslimošanas faktu vai veikto vakcināciju.

Personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu par veikto negatīvo Covid-19 testa rezultātu, kā arī bērni, kuriem nav Covid-19 digitālie sertifikāti, var iegādāties biļetes Stāvvietu zonā.

Pirms ieejas sacensību teritorijā, apmeklētājiem jāuzrāda:

·     personalizēta biļete; 

·     sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts (izdrukāts vai viedierīcē);

·     personu apliecinošs dokuments;

·     biļetēm ar samazinātu maksu vai bezmaksas biļetēm – attiecīgā apliecība. 

* Uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas, vai personas, kurām kopš laboratoriski apstiprinātas SARS-CoV-2 inficēšanās epizodes,  nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, nav pagājušas vairāk kā 180 dienas un pēc  Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētas vai Pasaules Veselības organizācijas atzītas vienas vakcīnas devas saņemšanas ir pagājušas četrpadsmit dienas, kā arī personas, kas saņēmušas šajā punktā minēto vakcīnu jauktas devas atbilstoši Zāļu valsts aģentūras tīmekļvietnē publicētajai Covid-19 vakcinācijas rokasgrāmatai.

**Uzrādot sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 – kopš parauga ņemšanas datuma pirmā pozitīvā testa vienas saslimšanas epizodes ietvaros, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, ir pagājušas vienpadsmit, bet ne vairāk kā 180 dienas.

Lūdzu, ņemiet vērā, Latvijā iekšējai lietošanai par sadarbspējīgu sertifikātu atzīts tikai un vienīgi ES digitālais Covid sertifikāts.

Kā iegūt digitālo sertifikātu?:

www.covid19sertifikats.lv  nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus"

Autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID);

Sistēmā pieprasīt un apskatīt savus sertifikātus; 

Izvēlēties vajadzīgo sertifikātu un veikt tā druku.

Plašāk: covid19.gov.lv/index.php/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats 

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
95 €
  • nav pieejams
75 €
  • nav pieejams
40 €
  • pieejams
25 €
  • mazāk par 10
10 €
  • nav pieejams
0 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas