Der zināt
Organizators:
Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Liepājas vasara Rundāles pilī. Kristīne Balanas un Liepājas Simfoniskais orķestris

Biļešu cenas no 25€

Der zināt

Kristīne Balanas / vijole
Ints Dālderis / klarnete
Guntis Kuzma / diriģents
Liepājas Simfoniskais orķestris

Programmā:
Johans Kristians Bahs – Simfonija D Dur (op.18.,nr.4)
Kārlis Marija VĒBERS – Otrais klarnetes koncerts
Kārlis Filips Emanuels Bahs – Simfonija Mi minorā (H653)
Volfgangs Amadejs MOCARTS – Piektais vijolkoncerts La mažorā

Plašajā un talantīgajā Bahu dzimtā absolūtais ģēnijs ir Johans Sebastiāns Bahs, taču augstu vērtējami ir arī vairāki dižā meistara dēli. Liepājas Simfoniskā orķestra un diriģenta Gunta Kuzmas programmā iekļauta divu Baha dēlu mūzika: viens ir vētru un dziņu laikmeta ideju paudējs Karls Fīlips Emanuels Bahs, savukārt otrs ir Johans Kristiāns Bahs, kuram bija liels iespaids uz jaunā Mocarta izaugsmi. Starptautiski pazīstamā latviešu vijolniece Kristīne Balanas spēlēs solo Volfganga Amadeja Mocarta Piektajā vijolkoncertā, savukārt šīgada jubilāra, izcilā klarnetista Inta Dāldera spēli dzirdēsim agrīnā romantisma zvaigznes Kārļa Marijas fon Vēbera Otrajā klarnetes koncertā.

*

Visi festivāla koncerti: ŠEIT

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

APMEKLĒTĀJU IEVERĪBAI: Festivāls plānots ar drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina negatīvu testu, vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī bērnus līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.covid19sertifikats.lv.

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB!  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.
 

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam  ierasties savlaicīgi - pēc koncerta sākuma ieeja pasākumā tiek pārtraukta. 
Koncerta apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas pasākumā izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas