Der zināt
Organizators:
Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Liepājas vasara Rundāles pilī. Kamermūzika Baltajā zālē

Biļešu cenas no 15€

Der zināt

Liepājas stīgu kvintets:
Annija Endija Kolerta / vijole
Līva Tomiņa / vijole
Katrīna Anna Pelnēna / alts
Dina Puķīte / čells
Guntis Kolerts / kontrabass

Programmā:
Volfgangs Amadejs MOCARTS, Francis ŠŪBERTS, Edvards GRĪGS, Dmitrijs ŠOSTAKOVIČS, Luidži BOKERĪNI u.c.

Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi izveidojuši stīgu kvinteta sastāvu un ar jauneklīgu enerģiju piedāvā klausītājiem vasarīgi vieglu, košu, krāspilnu koncertprogrammu, kurā dejas — Emīla Dārziņa caurspīdīgais ”Melanholiskais valsis” un Luidži Bokerīni temperamentīgais fandango — mijas ar lirisma un dzīvesprieka pilnām kompozīcijām: Edvarda Elgara “Mīlas sveicienu”, Edvarda Grīga svītu ”No Holberga laikiem” un Volfganga Amadeja Mocarta divertismentu jeb laba garastāvokļa mūziku.

*

Visi festivāla koncerti: ŠEIT

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

APMEKLĒTĀJU IEVERĪBAI: Festivāls plānots ar drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina negatīvu testu, vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī bērnus līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.covid19sertifikats.lv.

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB!  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.
 

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam ierasties savlaicīgi - pēc koncerta sākuma ieeja pasākumā tiek pārtraukta. 
Koncerta apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas pasākumā izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Ieteikt

Biļešu cenas
15 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas