Der zināt
Organizators:
Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Liepājas vasara Rundāles pilī. Koncertsaruna Nāve un augšāmcelšanās mākslā

Biļešu cenas no 15€

Der zināt

Orests Silabriedis / mūzikas apskatnieks
Harijs Tumans / vēstures zinātņu doktors, profesors
Haralds Matulis / rakstnieks, publicists, tulkotājs
Edgars Vaivods / sitamie instrumenti

Mūzikas apskatnieka Oresta Silabrieža vadītā sarunā satiksies rakstnieks, Latvijas Radošo savienību padomes ģenerālsekretārs Haralds Matulis un filozofs, antīkās kultūras pētnieks Harijs Tumans. Uzmanības lokā — nāve, atdzimšana un pārdzimšana, fēnikss un Ozīriss, kā arī citi mīti un leģendas no Orfeja un Kristus līdz Preslijam un Makartnijam.

Sarunu inkrustēs Liepājas Simfoniskā orķestra sitaminstrumentālista Edgara Vaivoda solo.

*

Biļetes cenā iekļauts Franču dārza apmeklējums.

Visi festivāla koncerti: ŠEIT

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

APMEKLĒTĀJU IEVERĪBAI: Festivāls plānots ar drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina negatīvu testu, vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī bērnus līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.covid19sertifikats.lv.

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB!  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.
 

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam  ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja pasākumā tiek pārtraukta. 
Koncerta apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas pasākumā izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Ieteikt

Biļešu cenas
15 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas