Der zināt
Organizators:
Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA
Paredzēts priekš:
4+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Liepājas vasara Rundāles pilī. Muzikālās pasakas Zaļajā teātrī

Biļešu cenas no 10€

Der zināt

Marta Kauliņa / sitamie instrumenti
Ingus Novicāns / mežrags
Karīna Tatarinova / stāstnieks

Programmā:
Georgs Pelēcis - “Garā pupa”
Oleksijs Demčenko – “Bonifācija brīvdienas”
Raimonds un Oskars Petrauski – “Pasaka par mazo Jenotu”
Martas Kauliņas un Jāņa Ivuškāna aranžijas

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni aicināti kopā ar Liepājas teātra aktrisi Karīnu Tatarinovu un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem — mežradznieku Ingu Novicānu un sitaminstrumentālisti Martu Kauliņu — iesaistīties pasaku stāstīšanā un dziedāšanā. Georga Pelēča, Oleksija Demčenko, Raimonda Petrauska un Oskara Petrauska mūzikas pavadībā skanēs stāsti par cirka lauvu Bonifāciju, kurš dodas pāri okeānam, lai sastaptu vecmāmiņu, par mazo jenotu, kurš mācās tapt drosmīgs, un par skaisto, garo pupu, kas ieaug mākoņos. Ikvienam būs iespēja pārliecināties par to, cik daudzveidīgi skan mežrags, marimba, vibrofons un perkusijas, ko varēs apskatīt pavisam, pavisam tuvu! 

Koncertizrāde tapusi, izmantojot darbus, kas savulaik iekļauti aktrises Karīnas Tatarinovas producētajā un apgāda “Upe tt” izdotajā CD “Mazās muzikālās pasakas” (ierakstu balva “Zelta mikrofons” gada labākajam bērnu albumam). 

*

Biļetes cenā iekļauts Franču dārza apmeklējums.

Visi festivāla koncerti: ŠEIT

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

APMEKLĒTĀJU IEVERĪBAI: Festivāls plānots ar drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina negatīvu testu, vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī bērnus līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.covid19sertifikats.lv.

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB!  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.
 

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam ierasties savlaicīgi - pēc koncerta sākuma ieeja pasākumā tiek pārtraukta. 
Koncerta apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas pasākumā izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

www.liepajassimfoniskais.lv

 

Ieteikt

Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas