Der zināt
Organizators:
Sējas, Āra Burkāna ZS
Ieeja no:
18:30
Paredzēts priekš:
7+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Katrīna Gupalo. Koncerts Tauriņa samtainā smarža

piektdiena
2021. gada 27. augusts, 20:00
Mazmežotnes muiža, pasākumu šķūnis

 Mazmežotne, Rundāles pag., Rundāles nov.

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Katrīna Gupalo solo koncertprogrammā 

TAURIŅA SAMTAINĀ SMARŽA

Koncertprogrammā izskan Imanta Kalniņa un Katrīnas pašas radītā mūzika, kas savā veidā mijiedarbojas un sarunājas. Šī saruna ir ļoti personiska, īpaša un katrā koncertā citādāka.

Imanta Kalniņa mūzika ir tik skaista, neparasta, sirsnīga un piepildīta, ka vienlīdz spēcīgi iedarbojas uz klausītāju gan grandiozā orķestra skanējumā, gan izpildot to tikai ar ģitāras vai klavieru pavadījumu. Visas kompozīcijas Katrīna Gupalo izpilda savās aranžijās balsij un klavierēm, kas veidotas ar lielu pietāti pret komponista oriģinālajām dziesmu versijām. 

Programmā iekļautas Imanta Kalniņa radītās kompozīcijas kino un teātra izrādēm, dziesmas angļu valodā un daudzas citas, kuru vidū ir klausītāju ļoti iemīļotas, kā arī ne tik bieži atskaņotas dziesmas. Skan “Dūdieviņš”, “Akāciju palags”, “Alvas zaldātiņi”, “Tauriņa samtainā smarža”, “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Dzeguzes balss” un citas. Imanta Kalniņa dziesmas Katrīnas Gupalo izpildījumā saņēmušas ne tikai skatītāju, bet arī paša komponista atzinību.

Video

Imanta Kalniņa dziesmas “Viņi dejoja vienu vasaru” https://youtu.be/eDKQ62OuIbI, “Apvij rokas” https://youtu.be/jsosuMTEEVs  un “Take It or Leave It” https://youtu.be/kIv5uNqDGng Katrīnas Gupalo izpildījumā.

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Studējusi Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā (UK), guvusi atzinību dažādos starptautiskos konkursos, t.sk. Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV. Koncertaģentūras “Aira Laiviņa Artists” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Idejas un režijas autore izrādēs “100 gadi ar Piafu” (2015) un “Pēc Pusnakts / After Midnight” (2016), kas izskanējušas vairāk nekā 20 koncertzālēs visā Latvijā. “Pēc Pusnakts / After Midnight” guvusi augstu britu kritikas novērtējumu festivālā “Camden Fringe” Londonā.

2018. gadā Katrīna kā viesmāksliniece ievadīja britu soulmūzikas dīvas Emeli Sandē koncertu koncertzālē Palladium, devās pirmajā ASV koncerttūrē, uzstājās festivālā “Laima Vaikule Rendezvous Jūrmala 2018” Dzintaru koncertzālē, iekļuva Supernova 2018 pusfinālā ar pašas sacerēto dziesmu “Intoxicating Caramel” un kopā ar grupu “Katrina Gupalo & the Black Birds” izdeva debijas albumu “Gentle & Done”. 2020. gada nogalē klajā tika laists dziedātājas otrais albums “7 skumjas zvaigznes”, kas veltīts Imanta Kalniņa mūzikai. Katrīnas pašas komponētās dziesmas “SVĀRKI?”, “Fredijs vairs nedziedās” un “Agonija”, Raimonda Paula leģendārā dziesma “Par pēdējo lapu”, kā arī Imanta Kalniņa mūzika Katrīnas interpretācijā pievērsušas plašu uzmanību medijos un sniegušas lielu klausītāju mīlestību koncertos. Būdama profesionāla pianiste, Katrīna ar savu balsi klavieru pavadījumā uzbur krāšņas skaņu gleznas. 

Plašāka informācija par Katrīnu Gupalo

Mājaslapa: www.katrinagupalo.com 

Facebook: https://www.facebook.com/katrinagupalomusic/ 

Youtube: https://www.youtube.com/c/KatrinaGupalo   

Instagram: https://www.instagram.com/katrinagupalo/  

Spotify: https://spoti.fi/2FPI4XX

 

Koncerta sākums: 20:00
Ierašanās: no 18:30
Koncerts notiks Mazmežotnes muižas pasākumu zālē - divās daļās, ar starpbrīdi.


Pirms/pēc koncerta varēsiet izstaigāties pa plašo muižas teritoriju, baudot vakara romantiku.
Pasākuma vietā darbosies bufete, kur varēsiet iegādāties gan uzkodiņas, gan dzērienus.
Jau laikus padomājot par burvīgas piektdienas vakara pavadīšanu un nesteidzīga sestdienas rīta sagaidīšanu, muižas viesnīca piedāvā rezervēt mājīgas muižas senajā atmosfērā iekārtotas istabiņas.
Mēs jūs gaidīsim!


P.S. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā - neiebilstat, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video būs izmantots publicitātes nolūkiem, kā arī esiet informēti, ka pasākuma laikā būs ievēroti šā laika MK izdotie drošības noteikumi pasākuma vietās.

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
30 €
  • pieejams
25 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas