Der zināt
Organizators:
Musica, SIA

Apvedceļš un draugi svin Balvos (Vakcinēti + izslimojuši)

sestdiena
2021. gada 31. jūlijs, 18:00
Biļešu cenas no 13€

Der zināt

Organizators:
Musica, SIA

31.jūlijā Balvu estrādē norisināsies vērienīgais festivāls «Apvedceļš un draugi svin». Festivālā populārā šlāgermūzikas grupa «Apvedceļš», kas pērn svinēja 20 gadu jubileju, nolēmusi sapulcināt savus un draugus un skatuves kolēģus, lai klausītājiem sarūpētu īstu zaļumballes atmosfēru.

Pasākumā skatītājus priecēs «Dakota» un «Apvedceļš», kam pievienosies klausītāju iemīļotās grupas «Baltie lāči», «Klaidonis», «Zelta Kniede» un «Transleiteri». Vakara vadītāja lomā iejutīsies Elvis Jansons.

«Tā būs īsta draugu ballīte, jo dzīve ir jāsvin! Ilgi gaidītie mūzikas festivālu vienkopus pulcēs klausītāju iemīļotākās grupas, kas neļaus deju grīdai atdzist labākajās latviešu mūzikas tradīcijās. Tāpēc tiekamies!» aicina festivālu rīkotāji. 

Skatītājiem tiek atgādināts, ka pasākumā jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi – proti, ieeja festivālā atļauta tikai, uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcinēšanos pret «Covid-19» vai tā pārslimošanu, kā arī testētas personas, kuras var uzrādīt derīgu sertifikātu. Līdzi jāņem personu apliecinošu dokumentu. Šo iemeslu dēļ biļešu skaits uz pasākumu ir ierobežots.  

 

Ieteikt

Biļešu cenas
13 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas