Latviešu kino DZIESMU SVĒTKI

piektdiena
2021. gada 6. augusts, 21:00
Rožupes brīvdabas estrāde

 Līvānu novads, Rožupe

Skatīt kartē Skatīt kartē

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos  LATVIEŠU KINO DZIESMU SVĒTKOS.  Ar dzīvesprieku un degsmi, ar nostaļģiju un atmiņām, ar lepnumu un mīlestību par to tautas spēku, kas nes katru no mums un visus kopā nākotnē.

Šajās dziesmās ir kāds spēks, kas ļauj pārvarēt bailes, dziedina prātu un sasilda dvēseli. Būsim kopā - vienā valodā, vienā ritmā, vienā dziesmā.

            Koncertā izskanēs melodijas no tautā tik populārajām kinofilmām  Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Vella kalpi, Mans draugs nenopietns cilvēks, Melnā vēža spīlēs, Dāvana vientuļai sievietei, Tās dullās Paulīnes dēļ, Īsa pamācība mīlēšanā, Likteņdzirnas, Emīla nedarbi, Elpojiet dziļi, Klāvs Mārtiņa dēls, Teātris, Vajadzīga soliste, Zvejnieka dēls, Maija un Paija, Sprīdītis, Spēle u.c      

Labāko latviešu kino dziesmu izlasi Dziesmu svētkos izdziedās Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa  - Juris Kristons (taustiņi),  Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

LATVIEŠU KINO DZIESMU SVĒTKI Rožupes estrādē izskanēs 6.augustā 21.00. Biļetes iepriekšpārdošanā aicinām iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs. Koncerta dienā stundu pirms pasākuma biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas estrādē. Iepriekšpārdošanā biļetes cena: 29.06. - 01.08. 10 EUR, 01.08 - 05.08. 12 EUR, pasākuma dienā 15 EUR. 

Noteikumi biļešu iegādei:
Pasākuma teritorijā nodrošināsim dalītās zonas, tādēļ koncerta apmeklējums būs iespējams arī uzrādot negatīvu Covid-19 testu. 

Ieeja pasākumā uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona: 
* ir vakcinējusies pret Covid-19; 
* pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;
* pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
* pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Veiktā testa rezultātu reģistrē digitālajā Covid-19 sertifikātā, kas jāuzrāda pie ieejas pasākumā.

Lūdzam ierasties savlaicīgi, sekot izvietotajām norādēm par kustības plūsmu un būt saprotošiem. 

Atgādinām, ka publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi ir atkarīgi no varasiestāžu izdotiem noteikumiem un lēmumiem, kas epidemioloģiskās situācijas dēļ var neprognozējami mainīties. Aicinām koncerta apmeklētājus būs atbildīgiem un ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktās epidemioloģiskās prasības.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas