Der zināt
Organizators:
HI, biedrība
Pasākuma valoda:
Latviešu

Kamermūzikas koncerts GADALAIKU IMPRESIJAS

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
HI, biedrība

Gaiši dzīvespriecīgu klasiskās mūzikas programmu ar koncertiem Rīgā, Liepājā un Dobelē sagatavojuši Latvijā pazīstamie kamermūziķi: flautiste Liene Denisjuka-Straupe, vijolniece Ilze Kirsanova, altiste Santa Vižine un čellists Ēriks Kiršfelds.

Šobrīd ikvienam ir nepieciešams atjaunot savus spēkus un šajā kamermūzikas koncertprogrammā iekļautie darbi viennozīmīgi veicinās jaunas enerģijas apmaiņu kā mūziķiem, tā arī klausītājiem. Izvēlēto kompozīciju autori: dzirkstošais Rosīnī, sapņainais Debisī, kolorītais Kasterēde, vitālais Rēgers un latviski elēģiskās Selga Mence un Mārīte Dombrovska.

Šajā daudzveidīgajā un tomēr ļoti saskanīgajā autoru sabiedrībā klausītājiem būs iespēja ne tikai vērot dinamisko mūziķu saspēli, bet arī ļauties sava iekšējā gara impulsam aizceļot kaut kur pāri šīs taustāmās pasaules matērijai.

Stilistiski šī koncertprogramma ir ieturēta dzīvespriecīgi gaišos toņos, kur mijas klasicisms ar impresionismu, taču, galvenais šīs programmas pienesums būs Selgas Mences un Mārītes Dombrovskas darbu interpretācija, kur ir ietverts gan mūsdienu laikmeta atspoguļojums, gan nacionālās mākslas stiprināšanas aspekts.

 

Svarīga informācija!

Pie ieejas uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID), koncertu var apmeklēt cilvēki, kuri: veikuši pilnu vakcināciju, ir izslimojuši Covid-19 vai pirms pasākuma veikuši testu ar negatīvu rezultātu.

! Centrālajā laboratorijā ir iespējams pieteikties Covid-19 antigēna testam, ko apmaksā valsts. Ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams (piesakoties jāinformē, ka tests tiek veikts koncerta apmeklēšanas nolūkā).

Pasākumu kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nav jāveic Covid-19 tests.

Bērniem no 12 gadu vecuma ir jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcināciju, izslimošanu vai negatīvu testu. Testa veikšanu bērniem apmaksā valsts līdz 1. septembrim.

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
8 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas