EFTERKLANG

svētdiena
2021. gada 24. oktobris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

Zem nosaukuma Efterklang (tulkojumā no dāņu valodas — atbalss) slēpjas trīs dāņu vīri — bērnības draugi Kaspers Klausens, Mess Kristians Brauers un Rasmus Stolbergs, kas izveidoja grupu 2000. gadā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Meistarīgi liekot lietā plašu instrumentu klāstu, tā izveidojusi savu īpašu melodisku, orķestrālu spēles veidu, kurā apvienojas graciozs elektronisks skanējums ar popmūziku, ko varētu saukt par emocionālu "kamerpopu".

2021.gada 8.oktobrī klajā nāk Efterklang jaunākais studijas albums "Windflowers". Koncerts koncertzālē Cēsis plānots grupas Eiropas tūres ietvaros un būs vienīgais koncerts Latvijā.

Tuvojoties pasākuma datumam, biļešu cena var pieaugt.

 

 Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

*Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

 

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

Ieteikt

Biļešu cenas
22 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas