EFTERKLANG

svētdiena
2021. gada 24. oktobris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

EFTERKLANG mūziķi - Madss Brauers, Rasmuss Stolbergs un Kaspers Klausens, ir draugi kopš skolas laikiem. Savu debijas albumu “Tripper” grupa ierakstīja 2004. gadā; dinamiskā bet minimālistiskā elektronika ar bagātīgajām harmonijām atnesa mūziķiem starptautisku slavu. Gadu gaitā grupa iekarojusi plašu fanu loku ‒ pateicoties  ne vien kinematogrāfiskajām, plašajām un aizraujošajām kompozīcijām, bet arī noturīgajai interesei par eksperimentēšanu un inkluzivitātei.

Nu jau vairāk nekā divdesmit gadus EFTERKLANG meklē jaunas iespējas paplašināt eksperimentālas un emocionālas elektroniskās kamerpopmūzikas žanra robežas. Piesakot sesto studijas albumu Windflowers, kas klajā nāk 8. oktobrī, dāņu trio turpina savu radošo ceļojumu. Koncerts Koncertzālē “Cēsis” notiek jaunās plates Eiropas tūres ietvaros un būs vienīgais koncerts Latvijā.

Ik gadu, atnākot pavasarim, visos Dānijas mežos uzplaukst īsta sīku ziediņu jūra. Šī krāsu eksplozija, cerību un pārmaiņu simbols, pazūd tikpat strauji kā atnākusi ‒ tāds ir mūžīgais dabas cikls. Dāņi šos ziedus sadzīvē sauc par “vējpuķītēm” ‒ no tā arī radies albuma angliskais nosaukums Windflowers.

Jaunajās dziesmās izskan tie cerību un pārmaiņu motīvi, ko iemieso vienkāršie pavasara ziedi, kuru vārds dots albumam; tie ir daudzu sadarbības un eksperimentu gadu rezultāti, kas nu izkristalizējušies dažās no trio visu laiku skaistākajās un iedarbīgākajās melodijās.

Jaunajā albumā Kaspers vairumā dziesmu atkal dzied angliski. Skanējums ir reizē spilgts un intīms ‒ tie ir trīs draugi, kas no jauna atrod cits citu laikā, kad pasaule ap viņiem šķiet tik nepastāvīga. Albums stāsta par eksistenci ‒ vienatnē, kopā un dabā. Tas runā par agrākās saiknes atjaunošanu un to, kā draugi ļauj cits citam augt.

EFTERKLANG pastāvīgais novatorisms un gatavība sadarboties sniedzas tālāk par pašiem pamatsastāva dalībniekiem, iesaistot arī klausītājus. Tagad grupa ielūdz klausītājus uz sadarbību, ar savas platformas Developed starpniecību piedāvājot faniem noklausīties EFTERKLANG jaunākās dziesmas un aicinot dot savu ieguldījumu. Sadarbība un kopienas ideja grupai vienmēr kalpojusi kā kompass, un mūziķi turpina meklēt jaunus ceļus, kā veidot jēgpilnus kontaktus ar klausītājiem, būt novatoriskiem un atvērtiem.

“Mēs negribam spēlēt cilvēkiem, mēs gribam uzstāties un radīt jaunu mūziku kopā ar cilvēkiem,” paskaidro Rasmuss.

 

Tuvojoties pasākuma datumam, biļešu cena var pieaugt.

 

 Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

*Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

 

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

Ieteikt

Biļešu cenas
27 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas