Labdarības uzvedums - ES ESMU

Ieteikt

“ES ESMU”

 

LTDS (Latvijas Teātra Darbinieku Savienība) un Latvijas Teātru Radošo Personību Atbalsta fonds RAMPA rīko Latvijas teātra veterānu atbalsta projektu - labdarības uzvedumu “ES ESMU”.

 

Tā būs unikāla kolāža - mākslinieciski sakārtoti izrāžu fragmenti, kuros spēlēs šodienas vadošie aktieri no Valmieras, Liepājas un Rīgas teātriem kopā ar tādiem savas profesijas izciliem priekšgājējiem, kā piemēram, Velta Skurstene, kas spēlēs fragmentu no “Vinnija Pūka”, Baiba Indriksone – no “Pazudušais dēls”, Ņina Oinase – no “Trīnes grēki” u.c.

Jaunās un vidējās paaudzes aktieri uz vienas skatuves ar mūsu brīnišķīgajiem vecmeistariem, kas nu jau sasnieguši savus viscienījamākos gadus un kļuvuši par dzīvām leģendām.

 

Piedalās:

Velta Skurstene (Jaunatnes teātris), Baiba Indriksone (Latvijas Nacionālais teātris), Ņina Ņeznamova un Marks Ļebedevs (M.Čehova Rīgas Krievu teātris), Haralds Ulmanis un Ieva Mūrniece (Liepājas teātris), Ņina Oinase (Operetes teātris), tikko 90 gadu jubileju nosvinējusī Ruta Birgere un Vizma Kalme (Valmieras teātris), Ludmila Tarasova un Mārtiņš Vērdiņš (Dailes teātris) un daudzi šodien teātrī strādājošie aktieri no Rīgas, Liepājas un Valmieras, kurus vecmeistari paši izvēlējušies sev par partneriem.

 

Režisors: Regnārs Vaivars.

 

Pasākumu vadīs Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš

 

Aktieru dalība uzvedumā ir brīvprātīga un nesavtīga.

No biļetēm iegūtie ienākumi tiks novirzīti Latvijas teātra senioru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai!

 

Latvijas Teātra Radošo Personību Atbalsta fonds RAMPA šobrīd rūpējas par 86 teātrim savus spēka gadus un veselību atdevušiem senioriem.

 

Liela daļa šo savulaik tautā tik ļoti mīlēto skatuves mākslinieku šobrīd ir kļuvuši par vientuļajiem pensionāriem ar minimālo pensiju.

 

No biļetēm iegūtie līdzekļi tiks novirzīti ar veslību un sadzīvi saistītu problēmu risināšanai -  dzirdes aparātu, zobu protēžu un medikamentu iegādei, kā arī operāciju veikšanai un rehabilitācijas izdevumu segšanai.

 

Es esmu! Un Tu?