MUZIKĀLO STRŪKLAKU KONCERTUZVEDUMS - SATIKŠANĀS PILSĒTĀ/DOBELEI 760/

Ieteikt

MUZIKĀLO STRŪKLAKU KONCERTUZVEDUMS

 

„Satikšanās pilsētā. Dobelei 760”

 

6.JŪNIJĀ PLKST.22:30

 

DOBELĒ, ĶESTERMEŽA ESTRĀDĒ

 

Muzikālo strūklaku koncertuzvedums „Satikšanās pilsētā. Dobelei 760” ir stāsts par mūziku un mīlestību ar unikālu muzikālo strūklaku šovu, kas norisināsies Dobelē, Ķestermeža estrādē 2014. gada 6. jūnijā plkst. 22:30 kā Dobeles novada svētku atklāšanas centrālais notikums. Ieeja uz pasakumu no plkst. 20:00, kad koncertuzveduma apmeklētājiem būs iespēja baudīt un degustēt Latvijas neparastos vīnus.

 

 

Iespaidīgais koncertuzvedums sevī ietver pazīstamus skaņdarbus, dziesmas un duetus no pasaules slavu guvušiem mūzikliem un izrādēm rokmūziķa Ata Ieviņa un operdziedātājas Ilonas Bageles izpildījumā, kas  tiek papildināti ar īpašu horeogrāfiju, kuru izdejo Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs. Roks, opera un deja uz vienas skatuves savienosies ar emocionālu video stāstu un īpaši izgaismotām, krāšņām, dejojošām, muzikālām strūklakām, kuras traucas debesīs vairāku desmitu  metru augstumā un tiek papildinātas ar maģiskām projekcijām ūdens video ekrānos, aqua grafiku, ūdens lielgabalu šaltīm un citiem  specefektiem, nojaucot robežu ar realitāti un dodot skatītājiem neaizmirstamu emocionālu un vizuālu pārdzīvojumu.

 

            Lomās: Ilona Bagele, Atis Ieviņš, Ieva Kemlere, Rolands Šteinbergs.  Koncertuzveduma režisors- Valdis Pavlovskis, muzikālās aranžijas- Kristaps Krievkalns, tehniskais nodrošinājums - Jānis Pētersons („ALFA SLS”), koncertuzveduma producente- Ieva Šteinberga.

 

Biļetes: „Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā,

kā arī  Dobeles  pilsētas kultūras nama kasē un Jelgavas Kultūras nama kasē.

Pirmo 500 biļešu īpašā cena: 7.00 EUR! Pasākuma dienā - dārgāk!

*Bērniem līdz 7 gadu vecumam kopā ar vecākiem ieeja bez maksas!

Projektu atbalsta: LAIKRAKSTS „ZEMGALE” , PORTĀLS „INBOX.lv”, DOBELES NOVADA DOME, kā arī „Jelgavas Tipogrāfija”, „Office day”,  „Baltic Candles Ltd.”,”, „Latvijas Radio2”,  portāli: Dobele24.lv, Jelgavniekiem.lv, Dobeles autobusu parks un citi projekta draugi.