Inese Galante SUMMERTIME 2017 festivāls

Ieteikt

Festivāls Summertime – aicina Inese Galante savu nepieciešamību ir pierādījis laika gaitā – šis būs jau festivāla 13. gads. Tāpēc varam par to runāt jau kā par tradicionālu Jūrmalas vasaras notikumu.
Summertime – aicina Inese Galante ir Jūrmalas pilsētas senākais festivālu sadarbības partneris, un šo gadu gaitā ne tikai saglabājis savus nemainīgi augstos kvalitātes standartus, bet arī katru gadu attīstījies un pilnveidojies, piesaistot arvien jaunus klausītājus. Festivāls Summertime – aicina Inese Galante Latvijā ir unikāls pasākums.
Tā īpašo gaisotni nodrošina festivāla saimnieces Ineses Galantes personība un iesaistīšanās gan festivāla sagatavošanā, gan norisē, veidojot festivālu kā lieliskas viesības, kurās mīļi gaidīti ciemiņi ir visi – gan iesaistītie mākslinieki, gan klausītāji zālē. Un tas ir kā magnēts Jūrmalas pilsētai  –  daudzi Ineses Galantes talanta cienītāji ārpus Latvijas robežām sev atklājuši Jūrmalu un Latviju, tieši pateicoties šim festivālam, un ik gadu atgriežas Jūrmalā.
Festivāls gadu gaitā attīstījies vairākās dimensijās – tie ir nedēļu ilgi svētki ikvienam mūzikas mīļotājam, kas piedāvā izcilas pašmāju un pasaules mūzikas zvaigznes, pievēršas jaunu talantu atklāšanai, kā arī jaunas auditorijas piesaistei un jauno mūziķu izglītošanai.
Pateicoties festivāla rīkotāju komandas spējai paraudzīties nākotnē, 2014. gadā izveidotā konkursa Ineses Galantes talanti šī gada laureātus – spožākos Latvijas topošos profesionālos mūziķus – plaša auditorija varēs iepazīt tieši festivālā Summertime.
Šī gada konkursa laureāti atklās katru no festivāla koncertiem.