LIVE FEST 2014, Kuldīga

Ieteikt

Kuldīgā arī šogad notiks festivāls Live Fest 2014!

 

Šogad festivāls notiks divas dienas – 15. un 16.augustā, un šajās abās dienās būs iespējams dzirdēt pasaulē jau pazīstamus mākslinieku vārdus, kā arī vietējos mūziķus. 

 

15. augustā uz skatuves kāps: Smokie, Brotherhood of Man, Abba Mania un  pašmāju Otra Puse, Dzelzs Vilks.

16.augustā klausītājus priecēs: Suzi Quatro, Killer Queen, Igors Novikovs un Ivo Fomins, Liepājas ģitāristu lielansamblis.

 

 

Festivāls Kuldīgas pilsētas estrādē jau notiks otro gadu pēc kārtas. Kā šī gada galvenie mākslinieki augustā būs leģendārie  „Smokie”, kas jau agrāk ir Latvijā viesojušies, Suzi Quatro, kuri ir iekarojuši klausītāju simpātijas visā pasaulē jau vairāku desmitu gadu garumā ar saviem populārajiem hitiem, Brotherhood of Man, kas popularitāti ieguva pēc uzvaras Eirovīzijas dziesmu konkursā '76 gadā, kā arī Killer Queen grupa, kas visu Eiropu pārsteigusi ar neiedomājamo līdzību gan izskata, gan muzikālā ziņā,  slavenajai grupai Queen un grupa ABBA MANIA, kas pārsteigusi klausītājus ar neatkārtojamo līdzību pasaulslavenajai grupai ABBA. ABBA MANIA solās izkustināt visus klausītājus, izpildot ABBAS zelta dziesmas. 

 

 

 

 

 

2013.gada festivāla ietvaros Kuldīgā, apmeklētājiem bija iespējams klausīties un dzīvē vērot leģendāro britu grupu „Slade”, kas bija pagājušā gada festivāla zvaigznes. Grupa „Slade” sniedza neaizmirstamu un enerģisku koncertu, kas ļāva publikai atgriezties savās jaunību dienu atmiņās.

 
 
 
 
 
 

Fragments no Killer Queen uzstāšanās

http://www.youtube.com/watch?v=RnIYYhbxKcM

Suzi Quatro-The wild one

http://www.youtube.com/watch?v=E6tzZwJi_xc

 

 

Mūziķu saraksts vēl tiks papildināts un uzstāšanās laiki tiks paziņoti, tuvojoties festivālam. 

Vairāk par Live Fest 2014 uzzini un biļetes meklē http://www.livefest.lv/

Seko līdzi Live Fest 2014 jaunumiem https://www.facebook.com/livefestlv