LĪGOJAM MADONĀ

Ieteikt

Latvijas latviskākais Līgo vakara koncerts jau tradicionāli ir Latvijas radio 2 un TV kopīgi veidotais svētku koncerts. Šogad par tā norises vietu ir izvēlēta Madona, tādēļ ikvienu Latvijas iedzīvotāju mēs aicinām uz koncertu "Līgojam Madonā!".

Koncerta pirmajā daļā notiks komponista Marta Kristiana Kalniņa veidotā jaundarba - Līgo dziesmu cikla pirmatskaņojums, kurā skanēs jaunas dziesmas ar B.Mārtuževas dzeju paša komponista un ansambļa "Rakstu raksti" izpildījumā, savukārt otrajā daļā - tautas sadziedāšanās ar Latvijā populāriem un iemīļotiem solistiem, kas dziedās populārākās pagājušā gadsimta 70. un 80. gadu latviešu estrādes dziesmas. Koncertā uzstāsies Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Imants Vanzovičs, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Rūta Dūduma, Paula Dukure, Juris Vizbulis un Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Ap pusnakti sāksies tradicionālā nakts balle, kurā danči turpināsies līdz pat saullēktam! Par balles noskaņu gādās Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks, grupa "Bruģis"

Visas dienas garumā Madonā notiks otrais Vislatvijas Jāņu gadatirgus, kas šogad tiks papildināts ar "Siera un alus festivālu", bet rītausmā notiks "Pliko skrējiens"!

Koncerta laikā tā apmeklētājiem būs iespēja tikt arī pie vērtīgām balvām laimes spēlē!