Inese Galante / SUMMERTIME 2016

 

Ieteikt

Inese Galante / SUMMERTIME 2016
Festivāls SUMMERTIME aicina Inese Galante ir  Latvijas vasaras koncertdzīves īpašais akcents, kurš jau divpadsmito reizi priecēs skatītājus ar mākslinieku un mūzikas žanru daudzveidību, krāšņām un pārsteigumiem bagātām  programmām, tikai Jūrmalas vasarai raksturīgu šarmantu un siltu gaisotni. Latvijas pasaulslavenās operzvaigznes Ineses Galantes aicināti, Dzintaru koncertzālē ik gadu pulcējas mūzikas pasaules prominences un jaunie talanti.

Šogad festivāla vadmotīvs ir ceļojums, ceļš, kustība. Mākslinieka dzīve ir nepārtraukta virzība, jaunas skatuves un neaizmirstami cilvēki, spilgti iespaidi un pieredze. Festivālā kopā ar Latvijas mūziķiem muzicēs Ineses Galantes pasaules izjūtai radniecīgie Grammy balvas ieguvēji un radiostaciju hītu autori, smalki klasiskās mūzikas interpreti un džeza lielmeistari, Latvijas un ārvalstu mūzikas zvaigznes. Sava muzikālā ceļa sākumā ir Ineses Galantes talanti, kas arī šogad priecēs festivāla apmeklētājus, atklājot vairākus festivāla koncertus ar savu individuālo sniegumu vai muzicējot kopā ar pasaules zvaigznēm. Skanēs Eiropas, Amerikas un Āfrikas kontinentu mūzika.

Pasaulslavenās Latvijas operdziedātājas Ineses Galantes festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante Jūrmalas viesus iejūsmina kopš 2004. gada, piedāvājot augustā neaizmirstamu muzikālu nedēļu.  Festivāla īpašā iezīme ir Ineses Galantes neizsīkstošais cilvēciskais siltums un uzmanība pret katru koncerta viesi un ikvienu skatītāju, tā veidojot neatkārtojamu ģimenisku gaisotni. SUMMERTIME – aicina Inese Galante ir arī iecienīts ārvalstu mūzikas tūristu galamērķis.