Teātra dienas koncerts

Teātra dienas koncerts "Satikšanās"

Jānis Peters, Raimonds Pauls
Maestro Raimonds Pauls un dzejnieks Jānis Peters dziesmās ir satikušies visa mūža garumā, sākot no Manai Dzimtenei, ko dzied tūkstoši, līdz Mēmajai dziesmai, kas tik ļoti piestāvēja samtainajai Noras Bumbieres balsij. Kā abu satikšanās iecerēts arī Nacionālā teātra koncerts, kas pirmizrādi piedzīvos Starptautiskajā teātra dienā. Šis ir tautas dzejnieka Jāņa Petera 75 gadu jubilejas gads, un, kaut arī oficiālais Tautas dzejnieka goda nosaukums viņam netika piešķirts, savā dzejā Peters ir bijis latvietis – tautas liktenis, vēstures grieži, daba un cilvēka dzīve – ir radušas skaistākos vārdus viņa dzejas rindās.
 
Koncerta 1. daļā skanēs labi pazīstamas un mazāk zināmas Maestro dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem un koncertam īpaši izraudzīti Jāņa Petera dzejoļi, savukārt 2. daļā – jaunākais abu kopdarbs – Čigānu cikls, kā savdabīga paraudzīšanās pāri latviešu sētai uz meža pusi.

 

 

Režisors Edmunds Freibergs

 

Piedalās Marija Bērziņa, Madara Botmane, Marta Ančevska, Zane Dombrovska, Liene Gāliņa, Zane Jančevska, Inga Misāne, Ilze Rudolfa, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Jānis Āmanis, Mārtiņš Brūveris, Mārtiņš Egliens, Gundars Grasbergs, Juris Hiršs, Ģirts Jakovļevs, Juris Jope, Ivars Kļavinskis, Ģirts Liuziniks, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis, Ivars Puga, Jānis Vimba.

 

Uz visām izrādēm (arī bērnu) un koncertiem biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma!

 

Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti!

Šis te rādās tikai Latviski

Ieteikt

Izbraukums Valmierā
ParaugsBP

 Rīga, Opera Lielā zāle

2022. gada 31. decembris, 18:00
ParaugsBP

 Rīga, Opera Lielā zāle

sdfghjk
Buy LV no 0€